Od čoho závisí zaradenie tokenov na Binance?

od Martin Tkáč

Generálny riaditeľ Binance zverejnil niekoľko informácií o tom, ako možno projekt vložiť do jeho platformy.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

V rozhovore pre Forbes v pondelok Changpeng Zhao uviedol, že najdôležitejším kritériom pre kótovanie kryptomien na Binance je počet používateľov.

CZ dodal, že existuje aj mnoho ďalších faktorov, ako je počet aktívnych adries na blockchaine, komunita v sociálnych médiách a správnosť kódu. Práve počet používateľov je však „najdôležitejšou metrikou“.

Ak má minca veľký počet používateľov, predstavíme ju platforme. Toto je najvýznamnejší atribút. Zvážte napríklad tokeny meme, aj keď ja osobne tomuto fenoménu nerozumiem. Ak ich používa veľký počet používateľov, prinášame ich na platformu.

Pozeráme sa na komunitu, na mojom názore nezáleží.

Počet používateľov je len jedným z mnohých faktorov, ktoré určujú zaradenie tokenu na burzu. Podľa generálneho riaditeľa je to však najspoľahlivejší a merateľný ukazovateľ.

Ak máte veľký počet používateľov, váš produkt má hodnotu. Najjednoduchšie sa to meria. Do formulára žiadosti zahrňte štatistiku používateľov. Určite to pomôže.

Majk Spirit NFT

Binance nepotrebuje menšie tokeny

Podľa zakladateľa Listing.Help Sergeja Khitrova Binance nemusí uvádzať menšie tokeny. Zarába najmä z objemu obchodov, nie z kotácií.

Toto je jeden z hlavných problémov, ktorým mnohé projekty nerozumejú. Mali by začať budovaním komunity. A to znamená nie 500 alebo 10 tisíc. ľudí na kanáli Telegram, ale oveľa väčšie publikum

Dodal, že tvorcovia tokenov by mali začať s menšími burzami.

V čase písania tohto článku podporuje Binance celkovo 346 kryptomien. Od hlavných mincí ako bitcoin a ethereum až po meme mince. Podľa CoinGecko sa denný objem obchodovania platformy odhaduje na 28 miliárd dolárov.

Pre porovnanie OKEx, druhá najväčšia kryptomenová burza, má 312 coinov. Jeho objem je približne 7 miliárd dolárov. Americká burza Coinbase zase podporuje iba 123 tokenov a jej denný obrat je približne 6 miliárd dolárov.

zdroj: blockchain.news, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár