Nový spravodajský portál Satoši.sk prináša všetko o budúcnosti peňazí

Denne aktualizované spravodajské informácie s dôrazom na prepájanie tradičného “starého” sveta financií s rýchlorastúcim svetom bitcoinu a digitálnych aktív.

od Martin Tkáč

Aj takto by sme mohli charakterizovať portál Satosi.sk.

Satoši.sk sme založili spolu s Rastislavom Vasilišinom, majiteľom Virtuse.com najväčšou bitcoin-centrickou platformou v EÚ s úmýslom zjednotiť bitcoinovú komunitu na Slovensku a v Čechách.

Čo je cieľom nového portálu?

Popri správach prinesie portál aj ďalšie analyticko-vzdelávacie formáty ako sú analýzy, podcasty a videá, ktoré budú poukazovať na rozdiely, výhody a nevýhody medzi tradičným finančným systémom a budúcnosťou peňazí.

Dnešný svet a finančný systém obzvlášť sa rýchlo mení, snáď rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Výsledkom bude, že peniaze a investovanie budú diametrálne odlišné od toho čo vidíme dnes. Avšak naše tradičné médiá a bankový systém sú stále hlboko zakorenené v starom svete.

Cieľom Satoši.sk je taktiež vyzdvihnúť výhody bitcoinu pre veľkých aj malých investorov ako aj pre firmy a zrozumiteľným spôsobom objasniť skutočný význam pojmov ako sú peniaze, inflácia alebo recesia. Portál chce priniesť rovnováhu a objektivitu vo finančnom spravodajstve, aby všetci investori mohli ochrániť svoje peniaze.

Vzdelávanie a spájanie bitcoinovej komunity

Sme presvedčný, že objem bitcoinov v portfóliu úzko súvisí so znalosťami o ňom a vzdelávanie a spájanie bitcoinovej komunity vnímame ako dôležitú súčasť budúcnosti.

Práve Satoši bude nástrojom ako bitcoinu porozumieť a prijať ho v jeho najlepšom zmysle.

Portál Satoši je k dizpozícii vo webovej ale aj mobilnej verzii a tiež na populárnych sociálnych sieťach.

Nájdete ho na www.satosi.sk


Satoši.sk je mediálnym partnerom Finweek 2022. Celý tím nového portálu môžete stretnúť osobne 22.9.2022 v Twin Citi, Hubhub v Bratislave.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár