Nový riaditeľ Binance Australia. Aké sú plány burzy?

od Martin Tkáč

Leigh Travers pracoval posledných 7 rokov v spoločnosti DigitalX, blockchainovej a platobnej spoločnosti. Predtým bol v predstavenstve Blockchain Australia. Práve bol vyhlásený za nového generálneho riaditeľa spoločnosti Binance Australia.

Vzťah s regulačnými úradmi je prioritou

Leigh Travers pracoval v spoločnosti DigitalX sedem rokov a predtým bol v predstavenstve blockchainovej firmy, Blockchain Australia. V júni 2014 bola spoločnosť DigitalX vyhlásená za prvú verejne obchodovanú blockchainovú spoločnosť na svete. Binance oznámil svoje vymenovanie za generálneho riaditeľa 28. augusta.

Binance Australia s potešením oznamuje vymenovanie Leigha Traversa, bývalého generálneho riaditeľa a riaditeľa DigitalX, ktorý do organizácie vstupuje ako generálny riaditeľ. 🎉

Sam Travers poukazuje na to, že jeho prioritou bude budovanie vzťahov a spolupráce Binance Australia s regulačnými úradmi a rozvoj značky spoločnosti. Nová akvizícia akciového giganta hovorila o svojich cieľoch nasledovne:

Dlhodobo som zástancom výhod, ktoré technológia blockchain ponúka spoločnosti. Mojím poslaním je rozvíjať priemysel v nasledujúcich rokoch. Moje hlavné záujmy sú s Binance Australia a zameriavam sa na podporu prijatia kryptomeny a podporu blockchainu v Austrálii. Možnosť pracovať s používateľmi po celej krajine je neuveriteľne vzrušujúce.

Binance Australia bola oficiálne uvedená na trh v júli 2020. Austrálsku dcérsku spoločnosť Binance prevádzkuje InvestbyBit miestna burza digitálnych aktív. Reguluje ho Austrálske centrum pre hlásenie a analýzu transakcií (AUSTRAC), ktoré bolo spustené v septembri 2017.

Jeff Yew bol Traversovým predchodcom ako riaditeľ Binance Australia. V apríli opustil spoločnosť. O mesiac neskôr Yew spustil Monochrome, trustový fond, ktorý sa zameriava na dôchodkové fondy a bohatých. V rozhovore pre Sydney Morning Herald Yew uviedol, že austrálsky zákonodarný orgán neposkytol trhu s kryptomenami príslušné regulačné ustanovenia, a preto je dodnes veľa nejasností.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár