Neteller a Skrill umožnia obchodovanie s tokenom SOL

od Martin Tkáč

Dvaja giganti spracovania platieb, konkrétne Skrill a Neteller, umožnia miliónom ich zákazníkov nakupovať a predávať natívny blockchainový token Solana – SOL. Zavedenie novej mince je spojené s rýchlym nárastom prijatia projektu a ceny SOL.

SOL na stránkach Skrill a Neteller

Obe spoločnosti okrem toho, že umožňujú zákazníkom komunikovať so SOL, vám umožnia aj nakupovanie priamo z fiat meny. Všetko vďaka službám integrácie kryptomien od Paysafe spoločnosti, ktorá prevádzkuje Neteller a Skrill.

Vo vyhlásení sa dodáva, že rozhodnutie bolo spôsobené výrazným nárastom projektu, ktorý sa stal hlavným serverom mnohých protokolov DeFi a NFT. Teraz budú môcť používatelia Skrill a Neteller spravovať svoju peňaženku Solana priamo v aplikácii. Proces bude takmer totožný s postupom pre ďalších 40 dostupných digitálnych aktív. Patria medzi ne okrem iného bitcoin, ethereum, uniswap, chainlink a mnoho ďalších.

Trochu o užitočných funkciách platformy:

Zákazníci môžu okrem iného konfigurovať cenové upozornenia, vďaka ktorým budú dostávať upozornenia na výrazné pohyby cien. Okrem toho je možné nastaviť automatické alebo opakujúce sa nákupy.

Nová minca je teraz k dispozícii v mnohých regiónoch vrátane Európy, Ázie a Latinskej Ameriky. Používatelia z USA si však budú musieť ešte počkať. Jordan Stoev, vedúci oddelenia kryptomien v Skrill a Neteller, komentoval najnovší krok spoločnosti nasledovne:

Solana je veľmi vzrušujúcim doplnkom našej rastúcej ponuky kryptomien pre Skrill aj Neteller. Rastie rýchlo a to nielen z hľadiska hodnoty, ale aj pozornosti vývojárov a rôznorodosti projektov, ktoré z neho vychádzajú. Vďaka vysokému výkonu a podpore ekosystému veríme, že mnohí naši používatelia budú nadšení z nákupu a predaja tejto meny.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár