Na trhu sa objavili M&M's inšpirované NFT Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club

Na trhu sa objavili M&M’s inšpirované NFT Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club

Mars Incorporated, ktorá stojí medzi inými na obľúbené lahôdky M&M's práve podpísala zmluvu s Universal Music Group. Toto sa týka najvyššej série NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) a Mutant Ape Yacht Club (MAYC). Obrázky „nudiacich sa opíc“ budú použité na sladkostiach M&M's.

od Simona

Newsletter news

Mars Incorporated podporuje NFT

Mars Incorporated podpísala dohodu s Universal Music Group. Posledná menovaná spoločnosť spravuje licencie na obrázky od zberateľov NFT, ktorí tvoria virtuálny metaverse tím – KINGSHIP. Ide o grafiku od BAYC a MAYC.

V rámci novej spolupráce došlo k celkom originálnej propagácii NFT. Mars vydal limitovanú edíciu svojich sladkostí v znamení dvoch „emiek“. Na trh sa dostala zlatá darčeková krabička od M&M’s. Počet takýchto krabičiek bol obmedzený len na 100 kusov. Séria je podľa spoločnosti už vypredaná. Cena jedného balíka bola 99,99 dolárov.

To však nie je koniec. Priaznivci sladkostí si budú môcť zakúpiť aj hnedé krabičky, ktoré sú pokračovaním tých „zlatých“. Tie budú mať čísla 101 až 4 000 a sú stále dostupné.

K tomu všetkému sú tu dózy od M&M’s s potlačou postavičiek zo série BAYC a MAYC od KINGSHIP. Koľko stoja? Len 39,99 dolárov. Poháre boli očíslované od 1 do 6 000.

Je zaujímavé, že akcia ukázala, že NFT nedáva len práva na grafiku, ale aj ďalšie privilégiá. Držitelia NFT KINGSHIP boli prví, ktorí získali prístup k tejto exkluzívnej ponuke. Kúpili teda zlaté obaly, ktorých hodnota môže časom narastať.

To nie je všetko. Za zmienku stojí, že nová iniciatíva ukazuje aj to, ako môžu držitelia NFT z kolekcií BAYC a MAYC využívať svoje práva na grafiky a zarábať na nich.

M&M’s

Slávni rapperi a pieseň o NFT

Nedávno sme sa tiež dozvedeli, že NFT sa bude propagovať na prestížnom hudobnom podujatí.

Ide o to, že Yuga Labs, spoločnosť stojaca za jachtárskym klubom Bored Ape Yacht Club, sa spojila s rapovými legendami Marshalom „Eminem“ Mathersom a Calvinom „Snoop Doggom“ Cordozarom. Obaja hudobníci vystúpia so spoločnou piesňou „From the D 2 The LBC“ počas odovzdávania MTV Video Music Awards. Toto bude vôbec prvá šou MTV inšpirovaná Metaverse. Písali sme o tom tu.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár