Na trhu sa objavil NFT súvisiaci s „Space Match: New Era“

od Martin Tkáč

„Space Match: New Era“ sa čoskoro dostane do kín. Ide o pokračovanie výroby z roku 1996. Jednou z hlavných postáv filmu je hviezda NBA Lebron James. V súlade s tým uviedol producent filmu Warner Bros. spoločnosť Nifty’s Inc. 91 980 NFT, ktoré sú spojené so svetom „vesmírnych zápasov“.

Vesmírny zápas

„Cosmic Match“ je úspešný film z roku 1996. Výroba bola na tie roky dosť inovatívna, pretože kombinovala techniku ​​počítačovej animácie s hrou skutočných hercov. Výsledkom je, že film obsahuje postavy, ktoré poznáme z kreslených filmov Bugsie Rabbit, a okrem iného aj basketbalista Michael Jordan.

Dej filmu bol rovnako šialený ako počínanie milého zajaca. Na Zem prichádzajú mimozemšťania. Ich cieľ je desivý: chcú uniesť postavy z filmu „Looney Tunes“ a vziať ich na ich vesmírny lunapark na planéte zvanej Mount Morons. „Animki“ im však čelia a vyzvú ich na basketbalový zápas. Nováčikovia z inej planéty, bohužiaľ, „vysávajú“ talenty od slávnych basketbalistov. Len Jordan mohol pomôcť Bugsovi a jeho spoločníkom. Ale viac už nebudeme prezrádzať…

O pár dní má mať premiéru druhá časť filmu s podtitulom „Nová éra“. Tentoraz sa pozornosť zameria na LeBrona Jamesa a jeho syna Doma, ktorý sníva o tom, že bude vývojárom videohier. Obaja sú však uväznení vo virtuálnej realite nečestným algoritmom Al-G Rhythm. Aby sa vrátili do našej reality, musia hrať basketbalový zápas. V tíme populárneho basketbalistu sa objavujú slávni komiksoví hrdinovia.

NFT vesmírna zhoda

V súvislosti s premiérou filmu sa na trhu objaví animovaný film NFT, ktorý zobrazuje deviatich členov „Tune Squad“, teda Jamesov tím. Žetóny majú predstavovať postavy, vrátane. Bugs Bunny a Daffy Duck.

Zberatelia môžu získať jeden žetón zadarmo. Stačí sa zaregistrovať na Nifty’s. Používatelia môžu zase získať druhý NFT zdieľaním príspevku o akcii na sociálnych sieťach. NFT je tiež možné zakúpiť za 2,99 USD za kus. Je však potrebné dodať, že všetky žetóny sa zberateľom vydávajú náhodne,  rovnako ako v prípade čiapok s kreslenými postavičkami, ktoré bolo možné získať v 90. rokoch zakúpením balíka žetónov.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár