Method Man, legenda klanu Wu-Tang, uvádza svoj NFT

od Martin Tkáč

Rapper z legendárnej formácie klanu Wu-Tang, Method Man, uvádza na trh novú sériu komických antológií. Nebolo by prekvapujúce, že bude vydaný vo forme NFT. Prvá časť ságy Tical World má názov „Časť jedna: Začiatok“ a je plná originálnych výtvarných diel, animácií a hudby.

Prvé vydanie obsahuje originálne umelecké diela inšpirované Killa Beezom podpísané Methodom Manom ​​a newyorským výtvarníkom Alexom Smetskym.

Tokenizovaný komiks bude obsahovať aj nevydanú hudbu Method Mana a digitálnu 3D animáciu pôvodu Tical World. Ďalším bonusom bude VIP karta pre Tical Athletics, rad športového oblečenia, ktorý vytvoril Method Man.

Komiks je založený na blockchaine Flow od Dapper Labs, ktorý v súčasnosti podporuje veľmi populárne CryptoKitties a NBA Top Shots NFT.

Rapper na trhu s kryptomenami

Tical World nie je prvým prístupom Method Man ku kryptomenám. V novembri 2020 decentralizovaná spoločnosť C.R.E.A.M. Finance zverejnil na Twitteri jeho novú znelku, ktorá spočívala v rapovom takte s podpisovými vokálmi Methoda Mana.

Cream Finance sa spojilo s legendárnym @methodman, aby uniklo nejakej chorej alfa, keď sa C.R.E.A.M.

Decentralizujte svoje finančné prostriedky, jo!

– Cream Finance 🍦 (@CreamdotFinance) 20. novembra 2020

Blockchainové komiksy

Tical World nie je jediným komiksovým vesmírom, ktorý používa blockchain. V júni spoločnosť Marvel Comics oznámila, že vstupuje na trh NFT s radom digitálnych zberateľských predmetov vrátane sôch, 3D modelov a zberateľských predmetov. To všetko v spolupráci s platformou NFT VeVe.

Prvou oficiálnou NFT premiérou Marvelu je súprava digitálnych sôch Spider-Man. Tieto stoja od 40 do 400 dolárov. Tento mesiac bude vydaných viac kolekcií Marvel, vrátane piatich variantov obálky Marvel Comics # 1 – pôvodného komiksu spoločnosti z roku 1939. Plus sada digitálnych figúrok Captain America.

zdroj: bitcoin.pl, twitter.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár