MeetFaces Trading predstavuje svoj token na trhu elektronického obchodu

od Martin Tkáč

Meetfaces sa špecializuje na riešenia pre klientov B2B už 5 rokov. Na používateľov platformy čaká množstvo užitočných riešení, ktoré pomôžu podnikateľom pôsobiacim v oblasti elektronického obchodu. Tokenizácia stretnutí Meetfaces vytvára príležitosti pre rozvoj platformy implementáciou mnohých funkcií a vylepšením rozhrania a následnou expanziou na zahraničné trhy a globálne aktivity. Spoločnosť Meetfaces Trading v roku 2024 plánuje rozšíriť svoje pôsobenie na ázijské trhy.

Trh elektronického obchodu počas pandémie COVID-19 významne vzrástol. Nákupy aj kontakty B2B sa presunuli do internetového priestoru. Mnoho platforiem elektronického obchodu B2B umožňuje spoločnostiam ľahko a rýchlo obsluhovať svoje podnikanie prostredníctvom nových technológií.
Meetfaces sa špecializuje na riešenia pre klientov B2B už 5 rokov. Na používateľov platformy čaká množstvo užitočných riešení, ktoré pomôžu podnikateľom pôsobiacim v oblasti elektronického obchodu.

Projekt ponúka svojim partnerom služby nadväzovania kontaktov B2B a výmeny ponúk, prístupu k balíku lekárskej a právnej starostlivosti, umiestňovania a inzercie ponúkaných produktov / služieb alebo prístupu do katalógu spoločností rozdelených na odvetvia, tovary, služby, dodávateľov a príjemcov. Používatelia platforiem môžu navyše využívať telekomunikačné riešenia a prenajímať vozidlá a kancelárske vybavenie.

Tokenizácia

Tokenizácia stretnutí Meetfaces vytvára príležitosti pre rozvoj platformy implementáciou mnohých funkcií a vylepšením rozhrania a následnou expanziou na zahraničné trhy a globálne aktivity. Spoločnosť Meetfaces Trading v roku 2024 plánuje rozšíriť svoje pôsobenie na ázijské trhy. Investícia spočíva v nákupe žetónov. V prvom roku môže držiteľ tokenu získať 20% návratnosť investícií ako poplatky za predplatné. V nasledujúcich rokoch to bude 15%, 10%, 7% a 5%. Napriek zníženiu úrokovej sadzby bude zisk naďalej rásť, pretože platforma očakáva, že počet predplatiteľov sa bude každý rok zvyšovať.

Investor má niekoľko možností, ako zarobiť. V programe cashback sa tokeny budú kupovať raz mesačne na sekundárnom trhu vo vopred určenom objeme transakcie. Podľa predpovede sa ich ceny zvýšia o 10% ročne. V programe návratnosti sa zakúpené skupiny tokenov rozdelia o 50%. Prvý bude spálený a druhý bude distribuovaný medzi investorov, ktorí zmrazili svoje tokeny v protokole Proof-of-Stake. Pri platbe pomocou tokenov MFT získate 40% zľavu z ročného predplatného a 20% zľavu z reklamy na domovskej stránke.

Spoločnosti nadväzujúce vzťahy a zmluvy pomocou MeetFaces Trading futures kontraktu budú schopné zabezpečiť uzavretú zmluvu uložením určitého počtu tokenov do svojich portfólií.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár