Matt Damon hrá v reklame na kryptomenovú platformu Crypto.com

od Martin Tkáč

Reklamu nazvanú „Fortune Favors the Brave“ (Šťastie praje odvážnym) režíruje držiteľ Oscara Wally Pfister a bude sa vysielať vo viac ako 20 krajinách.

Kryptoplatforma „zdieľa môj záväzok poskytnúť ľuďom na celom svete nástroje potrebné na prevzatie kontroly nad ich budúcnosťou,“ povedal Damon.

Matt Damon v reklamnej kampani Crypto.com

Kryptomenová platforma Crypto.com vo štvrtok spustila globálnu reklamnú kampaň s hollywoodskym hercom Mattom Damonom v hlavnej úlohe. Reklamu „Fortune Favours the Brave“ režíruje držiteľ Oscara Wally Pfister a produkuje David Fincher.

„Zdôrazňuje vlastnú charakteristiku spoločnosti a zároveň inšpiruje tých, ktorí chcú zmeniť beh dejín, nadčasovou frázou prvýkrát vyslovenú pred tisíc rokmi,“ uvádza platforma v oznámení.

Spoločnosť uviedla, že reklama s Mattom Damonom sa bude vysielať vo viac ako 20 krajinách a bude stavať na „nedávnych sponzorstvách vrátane Formule 1, UFC, 76ers a ďalších“.

Marszalek, CEO spoločnosti, v sérii tweetov uviedol, že reklama je „Pocta tým, ktorí nás dostali tak ďaleko a je tiež pozvánkou pre tých, ktorí nás dostanú ďalej“.

Dodal: „Sme komunita, ktorá buduje budúcnosť internetu, Web3. Web3 bude spravodlivejší a budú ho vlastniť tvorcovia, vývojári a používatelia. Vy.”

„Chceli sme vytvoriť veľmi silné spojenie… kryptomeny sú stále menej o obchodovaní a viac o budovaní budúcnosti internetu.“

Crypto.com nedávno uzavrel partnerstvo s Water.org, globálnou neziskovou organizáciou spoluzaloženou Damonom, ktorá prináša vodu a hygienu ľuďom v núdzi. Spoločnosť venovala neziskovej organizácii 1 milión dolárov a začína iniciatívy, ktoré majú povzbudiť viac ako 10 miliónov užívateľov po celom svete, aby podporili vec.

Damon povedal:

„Podobne ako to, čo robíme s Water.org, je Crypto.com platforma pre kryptomeny, ktorá zdieľa môj záväzok poskytnúť ľuďom na celom svete nástroje potrebné na prevzatie kontroly nad ich budúcnosťou. Vybudovali kryptoplatformu, ktorá je dostupná a stavia ľudí na prvé miesto.”

zdroj: crypto.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár