Majitelia NFT Space+ môžu požiadať o let do vesmíru

Majitelia NFT Space+ môžu požiadať o let do vesmíru

od Martin

Zajtra, 10. mája, spoločnosť Uplift Aerospace vydá kolekciu NFT Launch Pass. Séria bude obsahovať 10 921 diel NFT, čo je presne toľko kilometrov, ako je obvod Mesiaca. Každý budúci zberateľ sa môže uchádzať o prácu spojenú s letom do vesmíru. Tím Uplift vyberie finalistu po vyhodnotení všetkých príspevkov. Podrobné informácie o predpokladoch a výberovom konaní budú k dispozícii do 9. mája na webovej stránke Space +.

Starborn NFT

Od 10. mája bude NFT Launch Pass k dispozícii na webovej stránke projektu. Zberatelia, ktorí sa rozhodnú kúpiť tokeny, sa budú môcť uchádzať o to, aby sa stali astronautom a reprezentovali Space+ komunitu vo vesmíre. Uplift vyberie kandidáta 22. mája 23:59 EDT. Všetkých 10 921 majiteľov Launch Pass NFT zároveň bude môcť premeniť svoje tokeny na avatarov Starborn.

Profilová grafika je určená špeciálne pre Space+ metaverse. Tento virtuálny svet má vizuálne reprezentovať budúcnosť ľudstva vo vesmíre. Držitelia Starborn NFT budú mať v budúcnosti prístup k ďalším výhodám a súťažiam.

Kolekcia Starborn je víziou ľudskej identity a kreativity v budúcnosti vesmírneho cestovania. Projekt ukazuje aj dôležitú úlohu rozvoja nových technológií – AR, VR, NFT, kryptomien a blockchainu.

AR prekryvy na grafike, ako napríklad osvetlené prilby, boli použité, pretože autori chcú vylepšiť rôznorodé osobnosti Starbornu a dať im personalizovaný a futuristický vzhľad. Space + dokáže vytvoriť viac ako 120 miliárd jedinečných možností avatarov, pričom kombinuje viac ako 120 umeleckých AR čŕt s postavami zo série NFT.

Space+ vo Web3

Dlhodobým cieľom Space+ je využívať technológiu Web3 na vytváranie sociálnych spojení medzi Zemou a vesmírom. Kolekcia Starborn udeľuje členstvo v Space+ metaverse. Komunita tiež získava prístup k skutočným zážitkom vrátane suborbitálnych letov a letov v nulovej gravitácii.

Uplift Aerospace je novým lídrom v rýchlo sa meniacom vesmírnom priemysle a vývojárom revolučných systémov na výrobu, obchod a dodávanie produktov pre multiplanetovú ekonomiku. Spoločnosť spolupracuje s organizáciami ako NASA, Sierra Space Co. a Zero-G. Pre viac informácií navštívte webovú stránku Uplift.

zdroj: www.spaceplus.xyz

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár