LUNA 2.0 po debute na Binance rastie o 40 %.

LUNA 2.0 po debute na Binance rastie o 40 %

od Simona

Nedavno spustený natívny token Terra 2.0 sa za posledných 24 hodín prudko zhodnotil. Všetko nasvedčuje tomu, že debut na Binance mal vplyv jeho na nárasty.

NEWSLETTER okrypte.sk

Premiéra LUNA 2.0

Ako bolo oznámené pred niekoľkými dňami, Terra 2.0 sa rozbehla a úspešne spustila tvorbu blokov. Mnohé burzy podporovali airdrop pre držiteľov LUNA a následne spustili možnosť obchodovať s novým tokenom.

Nová kryptomena dosiahla 30 dolárov (na niektorých platformách), potom klesla len na 4 doláre o niekoľko hodín neskôr.

Popredná kryptomenová burza z hľadiska denného objemu obchodov, Binance, však umožnila obchodovanie LUNA len pred pár hodinami. Jeho užívatelia tiež dostali airdrop s oneskorením.

V dnešnom oznámení si môžeme prečítať:

„Binance dokončila distribúciu airdrop Terra (LUNA) pre vlastníkov Terra Classic (LUNC) a TerraClassicUSD (USTC).

LUNA za posledných 24 hodín vzrástla o 42 %. V jednom momente dokonca prekonala hranicu 11 dolárov, no odvtedy sa zotavila.

Kórea chce zmraziť fondy LFG

Ako bolo oznámené pred časom, juhokórejská polícia kontaktovala popredné burzy v krajine, aby zmrazila akékoľvek finančné prostriedky spojené so spoločnosťou Luna. Muži zákona tvrdia, že našli nepriame dôkazy, ktoré by mohli spájať subjekt so spreneverou veľkých súm peňazí.

Je však potrebné dodať, že táto žiadosť nemá právnu silu. Každá burza si môže vybrať, ako na ne chce odpovedať. Vďaka tejto skutočnosti má nadácia čas stiahnuť svoje kryptomeny z búrz, pokiaľ nechcú spolupracovať so službami.

Niekoľko väčších kórejských investorov tiež zvažuje žalovať Do Kwona, generálneho riaditeľa Terraform Labs. Obviňujú ho z kolapsu stablecoinu UST.

Situácia v krajine je dynamická. Zákonodarcovia dokonca zorganizovali stretnutia s vedúcimi pracovníkmi z každej z popredných búrz vrátane Upbit, Bithumb, Coinone, Korbit a Gopax.

Podľa Newspimu, Yoon Chang-Hyeon, predseda špeciálneho výboru People’s Strength Virtual Assets, povedal, že cieľom úradov je teraz „otestovať opatrenia na ochranu investorov na akciových trhoch“.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár