Lionel Messi bude debutovať s kolekciou NFT na serveri Ethersity

od Martin Tkáč

Skvelý futbalista Barcelony a Argentíny Lionel Messi vstupuje do NFT s novou kolekciou na oslavu svojej kariéry. Vďaka partnerstvu s platformou blockchainu ETHERNITY umožní projekt známy ako „The Messiverse“ fanúšikom digitálne investovať do svojho obľúbeného hráča.

Messi, ktorý práve podpísal päťročnú zmluvu s FC Barca, spolupracoval s austrálskym digitálnym umelcom Bosslogic na vytvorení kolekcie NFT The Messiverse. Bosslogic v minulosti spolupracoval s franšízou Marvel’s Avengers. Balíček bude možné kúpiť od 20. augusta na webovej stránke ETHERITY a bude zahŕňať tri rôzne NFT.

Legendárny argentínsky futbalový útočník Lionel Messi oznámil nadchádzajúce uvedenie svojej prvej zbierky nekonvertibilných žetónov NFT.
Kolekcia je zbierka piesní zobrazujúcich úspechy, momenty, lásku k tímu a budúce úspechy so zameraním hlavne na samotného človeka.

Kolekcia Messiverse

Zbierka umeleckých diel obsahuje tri jedinečné NFT navrhnuté spoločnosťou Bosslogic, ktoré si môžu fanúšikovia a zberatelia kúpiť. Prvá NFT sa navyše nazýva „Muž z budúcnosti“ a predstavuje Messiho v bionickom obleku Iron Man s kovovými ramennými popruhmi a modrými neónovými svetlami.

Umelec hovorí, že inšpiráciou bola myšlienka Lionela Messiho hrať futbal v kybernetických futbalových ligách vzdialenej budúcnosti a obraz je udržiavaný v štýle kyberpunku.

Pri druhom predaji NFT, ktorý stojí za zváženie, Messi preberá úlohu atlasu Titan. V gréckej mytológii bolo Atlasovou úlohou niesť na chrbte váhu celej planéty. Táto trať predstavuje myšlienku, že Messi je taký dobrý, že na svojich pleciach nesie budúcnosť mnohých tímov a hráčov.

Tretí a posledný NFT na predaj sa nazýva „The King Piece“ a ponúka Messiho obklopeného zlatými šachovnicami. Messi predstavuje kráľa na doske, prvok, ktorý určuje víťazstvo a prehru v hre.

Rovnako ako „Worth the Weight“, aj toto NFT naznačuje, že Messi je kráľom vždy, keď je na ihrisku a nakoniec je hra v jeho rukách. Messi predvádza svoju šiestu trofej Ballon d’Or, čo je jeho rekordný úspech.

Štvrtý NFT bude predstavený v auguste spoločnosťou Impossible Brief.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár