Ledger spustí svoju kryptomenovú kartu

Ledger spustí svoju kryptomenovú kartu

od Martin

Výrobca hardvérových peňaženiek Ledger vo štvrtok oznámil spustenie vlastnej debetnej karty. Umožní používateľom minúť kryptomeny priamo alebo ich použiť ako kolaterál pri hotovostných nákupoch.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Karta „Crypto Life“.

Nová debetná karta bude k dispozícii začiatkom budúceho roka. Toto je jedna zo snáh spoločnosti Ledger transformovať sa z výrobcu peňaženiek na plne funkčnú platformu kryptomien založenú na aplikácii Ledger Live.

Väčšina obchodníkov s kryptomenami ukladá svoje meny do online peňaženiek. Nie je to však veľmi bezpečná možnosť. Vytvára zbytočný vektor útoku pre hackerov. To je dôvod, prečo spoločnosti ako Ledger a jeho rival Trezor vyrábajú fyzické zariadenia. Sú považované za bezpečnejšie, keďže pracujú offline.

BREAKING: Uvádzame na trh kartu Crypto Life, ktorá využíva technológiu Ledger – v spolupráci s @BaanxGroup. Budete môcť spravovať svoj kryptografický život prostredníctvom peňaženky @Ledger, previesť na fiat v čase nákupu a ďalšie.
Pridajte sa do poradovníka

tweet

Ako bude karta Ledger fungovať?

Pokiaľ ide o debetnú kartu, používatelia na ňu budú môcť prevádzať prostriedky prostredníctvom platformy Ledger Live. V závislosti od zariadenia sa k nemu môžete pripojiť pomocou kábla USB alebo Bluetooth.

Karta sa volá Crypto Life a na uskutočňovanie transakcií využíva sieť Visa. Ledger prevedie používateľovu kryptomenu na fiat, aby zaplatil predajcom. Môžu sa však rozhodnúť zriadiť úverovú linku krytú kryptomenami.

Majk Spirit NFT

Podľa spoločnosti bude úroková sadzba na kryptopôžičky 0 %. Táto ponuka však bude obmedzená len na určité regióny. Pravdepodobne pre tých, ktorí majú voľný prístup k regulácii krypto pôžičiek. Vďaka tejto možnosti budú môcť vlastníci kariet nakupovať bez toho, aby museli predávať svoje digitálne aktíva.

Karta Crypto Life bude podporovať niekoľko rôznych kryptomien vrátane stabilných mincí bitcoin (BTC), ethereum (ETH) a USD Coin (USDC) a tether (USDT).

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár