Ledger sa spája s The Sandbox, aby šíril informácie o bezpečnosti kryptomien

Ledger, francúzsky výrobca kryptomenových peňaženiek, oznámil partnerstvo s The Sandbox. Jeho ovocím má byť Ledgerverse, dedikovaný kyberpriestor v Metaverse, ktorý bude ľudí vzdelávať o bezpečnosti kryptomien. Používatelia sa naučia, ako chrániť svoje digitálne aktíva v čase, keď sa čoraz častejšie vyskytujú hackerské útoky na blockchainový trh. A čo viac, spolupráca s The Sandbox zahŕňa vytvorenie hry s názvom „The School of Block“. Jej cieľom je upozorniť ľudí na nebezpečenstvá, ktoré číhajú vo svete kryptomien.

od Simona

NEWSLETTER okrypte.sk

Partnerstvo v boji proti počítačovej kriminalite

Účastníci hry budú bojovať proti počítačovej kriminalite, za čo získajú v hre exkluzívne NFT odmeny. Ledgerverse je prvá iniciatíva Ledger Metaverse, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s The Sandbox a Swipe Back, kreatívnou agentúrou Metaverse. Ledgerverse bude digitálna krajina v Metaverse Sandbox, kde sa hráči musia pohybovať po mape pomocou svojich znalostí o bezpečnosti kryptomien.

Hra obsahuje sériu dobrodružstiev a úloh. Jej cieľom je pripraviť komunitu na boj proti hackerom. Vzdelávacie moduly vo forme hier predpokladajú systém exkluzívnych odmien po absolvovaní každej úrovne. Ledger je presvedčený, že ich projekt LedgerVerse, podporí ich víziu zabezpečenia digitálnych aktív a produktov Web3. Po dokončení „The School of Block“ sa hráči stanú „True Crypto Security Masters“.

Spolupráca medzi The Sandbox a Ledger bola oficiálne oznámená na konferencii Non-Fungible v Paríži. Partnerstvo má za cieľ zabezpečiť bezpečnosť vo svete The Sandbox a vytvoriť virtuálny priestor pre ich aktivity. Toto bude miesto na vzdelávanie ľudí o digitálnych aktívach. Významnou črtou produktov Ledger je, že ich peňaženky umožňujú ľuďom ukladať svoje kryptomeny offline, čím sa znižuje riziko ich straty v dôsledku nabúrania sa do blockchain systémov.

„V skutočnosti sa vzdelaní ľudia stávajú klientami Ledgeru, takže sa chceme len uistiť, že všetci ľudia majú všetko vzdelanie, ktoré potrebujú, aby boli v bezpečí a správne spravovali toto úžasné právo a slobodu, ktorú majú na vlastnú starostlivosť o svoj majetok,“

-komentáre Iana Rogersa, riaditeľ zákazníckej skúsenosti v Ledger.

 

„Ledger nebude robiť kompromisy v používaní inovácií Web3 na vzdelávanie más. Naše partnerstvo s The Sandbox a Swipe Back znamená začiatok dlhého záväzku vybudovať pre používateľov inkluzívnejšiu budúcnosť,“

-dodáva Ariel Wengroff, globálny viceprezident pre komunikáciu v Ledger.

Ledger akcie

Ledger je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába peňaženky, ktoré vám umožňujú bezpečne ukladať kryptomeny do mini-čipovej karty. Hardvérová peňaženka sa pripája k počítaču cez USB port a komunikuje s prehliadačom. To bráni hackerom v prístupe k dôverným údajom vášho počítača, čím strácate možnosť ukradnúť niekomu bitcoiny.

Spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov hardvérových kryptomenových peňaženiek, rozširuje svoje aktivity v odvetví Web3. Výrobca nedávno vydal limitovanú edíciu Ledger Nano S Plus, novej hardvérovej peňaženky s podporou NFT. Celkovo už Ledger predal viac ako 3 milióny hardvérových peňaženiek. Podľa oficiálnych údajov používa Ledger Live každý mesiac viac ako 1,5 milióna ľudí. Ledger Live je softvér spoločnosti na správu kryptografických aktív.

Začiatkom mája tohto roku vydal Ledger svoje rozšírenie v Safari s názvom Ledger Connect. Projekt beží v beta verzii a spočiatku bude kompatibilný s Ledger Nano X a Mobile Safari. Spoločnosť už skôr predstavila funkciu inteligentných zmlúv ekosystému Cardano. Pre používateľov to znamená, že budú môcť využívať smart kontrakty a interagovať s nimi priamo v samotnej aplikácii Cardano.

zdroj: blockchain.news

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár