Komunikátor Line rozdáva svoju kryptomenu

od Martin Tkáč

Operátor japonského komunikátora Line bude distribuovať svoju kryptomenu zákazníkom. Toto je bonus, ktorý budú môcť používatelia získať pri platbách pomocou platformy spoločnosti.

Line rozdáva kryptomeny

Nová propagačná kampaň prebieha šesť mesiacov po zlúčení spoločností Line a Yahoo Japan pod záštitou Z Holdings. Tiež už poznáme plány rozšírenia pre novú tvorbu. Do značnej miery sa týkajú platformy Line Pay, ktorá uľahčuje online platby.

Spomínaná platobná platforma Line sa aktuálne pripája k aplikácii Line chat. Rovnaká aplikácia má aj kartu, ktorá používateľov nasmeruje na kryptomenovú peňaženku Line – Line Bitmax.

Keďže chce spoločnosť integrovať svoje dve riešenia Line Pay a Line Bitmax oznámila, že zákazníci, ktorí používajú svoje účty Line Pay na platbu v jednom z viac ako 3,8 milióna partnerských obchodov PayPay po celej krajine, teraz získajú ako odmenu kryptomenu LN v hodnote približne 1 dolár za používanie tejto funkcie.

Podľa organizácie All About budú finančné prostriedky alokované na základe zásady „kto skôr príde, ten skôr melie“. Propagácia je teda obmedzená. Do 30. septembra budete môcť získať kryptomeny v celkovej hodnote okolo 912 000 dolárov.

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár