Klub Southampton FC z Premier League získava sponzora Learncrypto

od Martin Tkáč

Neziskový web Learncrypto.com podpísal zmluvu s futbalovým klubom Southampton o sponzorovaní tréningových zostáv pre prvý a druhý tím.

Learncrytpo.com je nezisková webová stránka zameraná na vzdelávanie v oblasti kryptomien. Je čiastočne financovaný skupinou Yolo a bude sponzorovať tréningové súpravy pre Southampton F.C. Nové outfity sa po prvý raz ukázali v nedeľu počas zápasu Southampton vs. Wolverhampton Wanderers. Hlavný sponzor Southamptonu Sportsbet.io čiastočne financuje aj Learncrypto.com.

Learncrypto.com sa usiluje o to, aby bola kryptomena prístupná pre každého tým, že používateľom umožní prístup k kurzom ponúkajúcim informácie o blockchaine a kryptomenách. Sarah Batter, riaditeľka marketingu a partnerstiev v Southamptone, vyjadrila klubu podporu pre spoločnosť Learncrypto.

Stránka dodáva dôveru a základné znalosti tým, ktorí chcú v budúcnosti preskúmať svet kryptomien. Southampton začal hľadať sponzorov fintech v apríli 2021 a oznámil predĺženie zmluvy na tri roky so spoločnosťou The Coingaming Group, predtým s názvom Yolo. Dohoda bola nazvaná najväčšou dohodou v histórii klubu, kluby Southampton a Premier League vstupujú do kryptomeny.

Povedomie o kryptomene v anglickej Premier League rastie. V auguste 2021 si Watford Football Club, ďalší anglický tím najvyššej úrovne, umiestnil na rukáv logo Dogecoin. Táto iniciatíva bola súčasťou sponzorskej zmluvy s hazardnou spoločnosťou Stake.com. Watford má na tričkách aj logo Shibu Inu, kvôli dohode so Stake.com. Jedná sa o kryptomenové kasíno a platformu pre športové stávky. V minulej sezóne bolo na rukáve trička Watford logo Bitcoin.

Austrálska burza kryptomien CoinJar je sponzorom dresu pre klub Brentford – víťaz Premier League v sezóne 2021/22. Arsenal F.C., Aston Villa F.C., Everton F.C., Leeds a Manchester City predstavili tokeny fanúšikov pre sezónu 2021/22. Umožňujú majiteľom získať prístup k výhodám členstva pre fanúšikov, ako je hlasovanie o rozhodnutiach klubu, odmeny a exkluzívne zážitky.

Tieto žetóny sú zameniteľné, čo znamená, že ich možno vymeniť napríklad za tovar športových klubov. Dajú sa tiež vymeniť za fiat peniaze. Hodnota tokenov fanúšikov vyplýva z veľkej hodnoty, ktorú fanúšikovia pripisujú možnosti zúčastňovať sa na aktivitách klubu a vyhrávať ceny.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár