Kevin O’Leary tvrdí, že nikdy nebol kryptoskeptikom

od Martin Tkáč

Americká televízna hviezda Kevin O’Leary hovorí, že nikdy nebol skeptický voči kryptomenám, ale bol donútený jeho oddelením pre dodržiavanie predpisov, aby sa „stiahol“ od digitálnych mien. Dodal však, že jeho investičné portfólio teraz tvorí 10 % kryptomien.

Kevin O’Leary: Mám 10% úsporu v kryptomenách

V živom videu z Reddit’s r / CryptoCurrency Talk celebrita a hviezda Shark Tank Kevin O’Leary povedal, že kryptomeny teraz tvoria 10 % jeho investičného portfólia.

Na začiatku roka to boli 3 % ale cieľom bolo získať 7 % do konca roka. Vzhľadom na zhodnotenie toľkého majetku, ktorý teraz mám, sme už takmer na 10 %. Niektorí ľudia si myslia, že hra sa skončila a ethereum je pred kolapsom, ale ja nesúhlasím. Existuje veľa iných alternatív, či už je to solana alebo čokoľvek iné. Ak ste investor ako ja, chcete diverzifikáciu. Toto je kľúč, vysvetlil.

Bitcoin už nie je „odpad“

O’Leary bol predtým, skeptický voči kryptomenám. Tvrdil, že bitcoin (BTC) je „junk“.

Dovoľte mi vysvetliť môj postoj z toho obdobia. Vlastne som si kúpil svoj prvý bitcoin v roku 2017. Vtedy ešte trh nebol ani regulovaný. V tom čase sa však už uvažovalo o otvorení hotela v New Yorku prostredníctvom tokenizácie. Teraz som zapojený a investujem do mnohých spoločností, ktoré pôsobia na trhu finančných služieb, využívam ich služby a všetky sú v súlade s nariadeniami regulátora. Takže moje vlastné oddelenia dodržiavania predpisov na mňa predtým vyvíjali veľký tlak, aby som sa dostal od kryptomien, pretože ich to veľmi trápilo, skončili by sme ako hromozvod,“ povedal.

O’Leary verejne priznal, že investuje na trhu s kryptomenami. V auguste sa dokonca stal hovorcom kryptomenovej burzy FTX a chválil Ethereum (ETH) ako platformu a ETH ako aktívum, ktoré sa čoskoro stane deflačným. Minulý mesiac alokácia kryptomien hviezdy Shark Tank údajne prekročila jej držbu zlata.

Ako vidíte, na trhu je pomerne veľa bývalých kryptoskeptikov, ktorí sa v súčasnosti otvárajú digitálnym zdrojom.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár