Keanu Reeves nerozumie NFT

Keanu Reeves nerozumie NFT

0 komentárov

Keanu Reeves, herec známy svojimi úlohami ako John Wick a Neo („Matrix“), nedávno poskytol rozhovor, v ktorom hovoril o NFT.

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Keanu Reeves hovorí o NFT

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss urobili rozhovor pre The Verge. Samozrejme, témou bola nová časť „The Matrix“, no počas rozhovoru padla aj téma, ktorá môže fanúšikov kryptomien zaujímať.

Reeves dal jasne najavo, že nerozumie myšlienke NFT. Povedal, že nechápe, ako sa niekto môže vzrušovať pre žetóny. Zdôraznil, že takéto veci sa dajú ľahko znovu vyrobiť.

Má čiastočne pravdu: NFT nie je bitcoin s obmedzenou ponukou.

Matrix

Sex vo virtuálnom svete

Nechýba ani téma hry „Cyberpunk 2077“, v ktorej sa objavuje postava inšpirovaná Keanu.

Reeves prekvapil fanúšikov hier, priznal, že videl len materiály, ktoré mu predložil CD Projekt RED a že on sám nikdy nehral hru, na ktorej by sa podieľal produkciou.

Dotkol sa aj témy sexu vo virtuálnej realite.

Premýšľajte, koľko peňazí je v porne. Nemusíte tam ani byť, aby ľudia mali sex s vaším virtuálnym avatarom. Možeš robiť čokoľvek. Preboha, keď si niečo oblečieš do VR, dostanú tvoje údaje spolu s indikátormi prebudenia. Si v tom kostýme, vo virtuálnom svete len pre jeho členov, keď si ho neskôr vyzlečieš, čo si myslíš o tomto vzťahu? Potom držíte v ruke niečo skutočné a ste radi, že existuje realita, povedal.

Carrie-Anne Moss dodala, že by sa nechcela dožiť doby, kedy budeme takto sexovať.

Keanu hovoril aj o hrách zo sveta „The Matrix“. Uviedol, že nerozumie aktivitám Warner Bros v tejto oblasti. Výrobný závod premárnil potenciál tohto typu výroby.

Zdá sa, že WB skutočne premárnil dobrú šancu, o čom svedčí vrelé prijatie Matrix Awakens, čo je technologické demo enginu Unreal Engine 5, zasadené do sveta vytvorenom sestrami Wachowskými.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár