Kapitalizácia Solana (SOL) sa za dva týždne zdvojnásobila

od Martin Tkáč

So spustením zbierky NFT „The Degenerate Ape Academy“ na platforme NFT Solanart tento víkend cena Solana (SOL) stúpla nad 60 dolárov. Toto zvýšenie signalizuje rastúci záujem o celý ekosystém Solana.

Kolekcia NFT v Solana sa predala za osem minút

Kompletná zbierka 10 000 opíc sa vypredala osem minút po skončení vysielania a vyzbierala približne 2,5 milióna dolárov. Po prudkom náraste záujmu o projekt Degenerate Ape bola testovaná škálovateľnosť siete Solana.

Vypredali sme za 8 minút. Svätá opica.

Nie, kvapka NEBOLA hladká. Bolo to prinajlepšom na hovno. Urobili sme VEĽA zle a tím bol ohromený vlnou, ktorá nás zasiahla minulý týždeň. Bola exponenciálne väčšia, ako sme si mysleli.

V pondelok večer dosiahla Solana nový historický rekord 74,44 dolára. Za posledných 24 hodín sa SOL zvýšil o 18,42% na 72,97 dolára a za sedem dní sa hodnota kryptomeny zvýšila o 80,25%. Natívny token vysoko výkonného blockchainu zameraného na decentralizované financie sa navyše za posledných 30 dní zvýšil o 169,34%.

Obchodný analytik Josh Rager uviedol, že „od júla nakupuje poklesy, ak sa Solana prehupne späť do pásma 60 dolárov“.

3910% od začiatku roka

Od začiatku roka SOL narástla o 3 910,55 percenta.

Objemy obchodu však nie sú veľkolepé. To naznačuje výhodu kupujúcich. Zdá sa však, že je len otázkou času, kedy sa medvede dostanú na trh. Ak sa Solane podarí udržať cenu nad 70 dolárov na týždeň alebo viac, projekt DeFi by mohol byť na dobrej ceste, aby neskôr v tomto roku dosiahol 80 dolárov alebo dokonca 100 dolárov.

zdroj: beincrypto.pol, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár