Justin Bieber sa pripája do klubu Bored Ape a kupuje NFT za viac ako 1 milión dolárov

Justin Bieber sa pripája do klubu Bored Ape a kupuje NFT za viac ako 1 milión dolárov

Justin Bieber sa stal najnovším členom exkluzívneho klubu Bored Ape Yacht Club. Kúpil Ape # 3001 za 500 ETH.

od Martin

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Justin Bieber kupuje Ape # 3001

Justin Bieber je top celebrita a pravdepodobne jeden z najslávnejších ľudí na svete. Teraz sa pridal aj k skupine členov známeho Bored Ape Yacht Club.

Spevák kúpil Ape # 3001 za sumu 500 ETH. Toto množstvo eth má v čase písania tohto článku hodnotu približne 1,3 milióna dolárov.

BREAKING: Justin Bieber kúpil Bored Ape # 3001 za 500 $ ETH (1 310 125 USD)

Charakteristickým znakom jeho opice je pozadie New Punk Blue, ktoré má 12 % všetkých opíc, čierne tričko (3 %), smutné oči (6 %), tmavohnedá srsť (14 %) a znudená neoholená tvár (16 %).

Medzitým cena kolekcie Bored Ape Yacht Club nedávno presiahla 100 ETH a je stále najdrahšou zbierkou nevymeniteľných tokenov v histórii.

Kto ešte patrí do klubu?

Ako nedávno informovali, do klubu BAYC sa pridal aj populárny brazílsky futbalista Neymar Jr. Kúpil si však dva NFT, za ktoré minul vyše milióna dolárov.

Som opica! #community #art #BoredApeYC pic.twitter.com/iOe3E0H2t6

Okrem drahých opíc z top kolekcie NFT vlastní Neymar aj ďalšie NFT, ako napríklad token série ACESnikers a ďalšie od Flipped BAYC, CryptoPunks a Doodles.

Legenda rapu z Detroitu – Eminem má tiež svoju opicu. „Slim Shady“ kúpil ju 30. decembra. Za jednu z digitálnych opíc zaplatil 123,45 eth (452 ​​000 dolárov). O chvíľu si to nastavil ako svoj profilový obrázok na Twitteri. K dnešnému dňu už Eminem vlastnil najmenej 15 NFT na OpenSea pod prezývkou Shady_Holdings.

Jeden z členov BAYC, GeeGazza, od ktorého Eminem opicu kúpil, komentoval udalosť slovami „šialenstvo“ a „život v simulácii“. Eminem túto situáciu zatiaľ nerieši.

Žijem v simulácii.
Ďakujem @Eminem, že si si kúpil moju opicu a pridal sa do klubu!
Šialenstvo. Dovoľte mi napísať text k vášmu ďalšiemu singlu 🤣 

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár