Je Snoop Dogg veľryba na trhu NFT?

od Martin Tkáč

Je jedno z najznámejších mien v histórii hip-hopu tiež veľkým problémom na trhu NFT? Rapper Snoop Dogg, pretože o ňom hovoríme, má podľa všetkého neustále rastúcu zbierku NFT. Navyše sa teraz objavili správy, že je za jednou z najväčších peňaženiek NFT.

Twitter bol v posledných dňoch o @CozomoMedici veľmi hovoril. Profil bol vytvorený v auguste si rýchlo získal značný počet sledovateľov – predovšetkým z trhu NFT. Dnes sa môže pochváliť zhruba 44 tisíc sledovateľov.

Odkiaľ pochádza tento jav? Osoba za profilom zverejňovala hlavne tweety o NFT. Začala sa tiež pýtať užívateľov internetu, kto si myslí, že je za týmto účtom. V jednom momente dokonca ponúkla 1 ETH jednému sledovateľovi, aby na túto otázku odpovedal správne.

Krátko nato Snoop Dogg zverejnil nasledujúci tweet:

Som @CozomoMedici

Rapperová zbierka

Je však rapper skutočne za týmto špičkovým účtom? Kolekcia NFT Cozomo v OpenSea obsahuje viac ako 200 NFT. Existujú okrem iného diela inšpirované Snoop Doggom. Celá peňaženka NFT má údajne hodnotu okolo 17 miliónov dolárov. Zahŕňa okrem iného deväť CryptoPunkov.

Nemôžeme pochybovať, že Snoop má niekoľko NFT. Napriek tomu by sme mali zostať trochu skeptickí, či je hudobník skutočne Cozomo de ‚Medici. Aj keď rapper nie je témou NFT neznámy, Cozomo sa zdá byť oveľa viac zapojený do trhu s tokenmi. Pokiaľ to nie je alter ego rappera, ktoré mu umožňuje „zblázniť sa“ do blockchainu.

zdroj:bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár