Huobi organizuje súťaž, v ktorej môžete vyhrať let do vesmíru

od Martin Tkáč

Huobi Group, globálna blockchainová spoločnosť stojaca za treťou najväčšou kryptomenovou burzou na svete z hľadiska objemu obchodov, oslavuje svoje ôsme narodeniny trochu nezvyčajným spôsobom. Pri tejto príležitosti spoločnosť zorganizuje sériu podujatí. Budú zahŕňať give away a súťaž, v ktorej budete môcť vyhrať lístok na cestu do vesmíru.

Huobi pošle niekoho „na Mesiac“

Huobi usporiada súťaž, v ktorej sa šťastný výherca bude môcť doslova… dostať do vesmíru. Všetci používatelia Huobi Global sa môžu zúčastniť. Existujú však určité obmedzenia.

Jeff Mei, riaditeľ globálnej stratégie v Huobi Group, povedal:

Stále existujú zdravotné požiadavky, ktoré musia byť splnené, aby ste mohli ísť do vesmíru. Tieto podrobnosti však zverejníme neskôr.

Spoločnosť odmietla prezradiť, ktorá vesmírna agentúra tento výlet zorganizuje. Nie je tiež jasné, či sa tak stane prostredníctvom súkromnej spoločnosti, akou je Blue Origin Jeffa Bezosa alebo SpaceX Elona Muska.

Mei dodal:

Informácia, ktorú sa snažíme sprostredkovať organizovaním tejto súťaže je, že koncept vesmíru je otvorený pre každého, čo odráža otvorenosť kryptomien a platformy Huobi.

Summit Huobi 2021 sa uskutoční v pondelok

Oslava výročia Huobi, ktorá potrvá do konca novembra, bude zahŕňať aj každoročné podujatie Huobi Summit 2021: Blockchain and Beyond. Bude sa konať v pondelok a zúčastnia sa na ňom odborníci a zástupcovia vlády.

Zoznam prednášajúcich bude zahŕňať okrem iného Alan Greenspan, bývalý predseda Federálneho rezervného systému USA. Počas podujatia bude diskutovať o globálnej inflácii.

Greenspan je známy tým, že je oddaným zástancom bitcoinu (BTC). Pôvodnú kryptomenu zvykol prirovnávať k ranej forme peňazí v Spojených štátoch známej ako „pevninská mena“. V roku 2019 kritizoval aj myšlienku digitálnej meny centrálnej banky.

Spoluzakladateľ Huobi Group Du Jun poznamenal, že spoločnosť bude naďalej rozširovať svoje služby. Začne na trhoch v Turecku a Brazílii, a preto do konca roka 2021 zvýši aj počet zamestnancov z 2 300 na 3 000.

Huobi bol nedávno nútený opustiť Čínu. Vláda Ríše stredu koncom septembra zaviedla ďalší zákaz „všetkého, čo je kryptomena“.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár