Golfisti Sunshine Tour budú súťažiť o ceny v BTC

Golfisti Sunshine Tour budú súťažiť o ceny v BTC

0 komentárov

Najlepší golfisti v Afrike budú súťažiť o cenu, ktorá im bude vyplatená v bitcoine. Všetko v rámci South African Sunshine Tour.

Sunshine Tour a BTC

Sunshine Tour je profesionálna mužská golfová súťaž, ktorá sa koná v južnej a východnej Afrike. Golfisti počas roka súťažia o prvé miesto v celkovom rebríčku Sunshine Tour, Order of Merit. Sponzorom podujatia sa stala platforma Luno, ktorá má veľký dosah v Južnej Afrike a na celom kontinente.

Luno chce odmeniť najlepších športovcov a lííder ligy dostane 500 000 randov, ale v BTC – to je ekvivalent približne 31 000 EUR.

Golfisti na druhom a treťom mieste dostanú 200 000 randov a 100 000 randov v BTC. Luno bude tiež sponzorovať každého profesionálneho golfistu, ktorý sa zúčastní Sunshine Tour. Každý hráč dostane 1000 randov v BTC. Spoločnosť ich chce týmto spôsobom povzbudiť, aby sa zoznámili s mobilnou aplikáciou jej burzy.

Cointelegraph diskutoval o projekte s generálnym riaditeľom Luno Africa, Mariusom Reitzom.

Je to významné na niekoľkých úrovniach, po prvé, ide o skutočnosť, že existuje peňažná cena v bitcoinech, ktorá je prvá v Južnej Afrike a možno aj celej Afrike. Myslím si, že toto je prvé športové sponzorstvo v Južnej Afrike zahŕňajúce kryptomenovú spoločnosť, povedal Reitz.  

Sunshine Tour je uznávaná značka, je to kolíska golfu v Južnej Afrike. Je to dôveryhodná príručka pre golfistov od útleho veku až po profesionálnu úroveň. Spojenie dôvery a bezpečia má pre nás zmysel – dodal.

Sunshine Tour

Golfisti si myslia opak

Reitz tiež priznal, že trh s kryptomenami je stále relatívne novým odvetvím a hlavným cieľom jeho burzy je predstaviť tomuto svetu nových používateľov a vzdelávať ich.

Golfisti rozmýšľajú inak, majú iný pohľad na riziko a odmenu – pri každom zásahu musia podstúpiť vypočítané riziko. V kryptomenách je to rovnaké – vysvetlil.

Počínanie burzy neušlo pozornosti golfistov. Callum Mowat, profesionál Sunshine Tour, prirovnal mentalitu hráčov ako on k obchodníkom na trhu s kryptomenami.

Ako golfista musíte riskovať a veriť, že nikdy nevypadnete z hry, najmä po zlom odpale. Nie som veľmi oboznámený s kryptomenami, ale viem, že na zvládnutie oboch potrebujete trpezlivosť, povedal.

Aktivity spoločnosti Luno sú skvelým príkladom toho, ako podporiť prijatie BTC. To je dôležité najmä v Afrike, kde je potenciál širokého využitia kryptomien obrovský.

zdroj: cointelegraph.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár