Gene Simmons, zakladateľ skupiny Kiss, chce predať svoj dom za kryptomeny

Gene Simmons, zakladateľ skupiny Kiss, chce predať svoj dom za kryptomeny

Gene Simmons, vodca skupiny Kiss, prijme 13,5 milióna dolárov v digitálnych aktívach výmenou za svoje sídlo v Las Vegas.

od Simona

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Gene Simmons predá svoju vilu za kryptomeny

Legendárny basgitarista a spevák z rockovej skupiny KISS – Gene Simmons – prezradil, že chce predať svoj dom v Las Vegas za 13,5 milióna dolárov. Zaujímavosťou je, že bude súhlasiť s predajom nehnuteľnosti nielen za doláre, ale aj za digitálne aktíva, konkrétne bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), polkadot (DOT) alebo litecoiny (LTC).

Nie je to prvýkrát, čo Simmons otvorene vyjadril svoju podporu odvetviu kryptomien. Začiatkom roku 2021 predpovedal, že Cardano bude mať „najproduktívnejší rok“. A v skutočnosti na konci leta token dosiahol svoje historické maximum, viac ako 3 doláre.

V auguste hudobník povedal, že sa zaujíma aj o bitcoin. Prezradil, že doňho investoval „niekoľko miliónov“ a predpovedal, že kryptomena čoskoro dosiahne cenu 60 000 dolárov.

V roku 2017, oznámil, že sa v rámci investičnej stratégie začal zaujímať o bitcoin.

Zaujímam sa o bitcoiny, ale len ako súčasť kompletnej investičnej skladačky, priznal.

Potom sa rozhodol investovať aj do DOGE a XRP.

Dom za BTC

V nedávnom rozhovore hudobník priznal, že chce predať svoje exkluzívne sídlo v Las Vegas. V súčasnosti má hodnotu 13,5 milióna dolárov.

Od začiatku som bol veľkým zástancom kryptomien. Toto je budúcnosť peňazí a má zmysel ponúknuť záujemcom možnosť kúpiť nehnuteľnosť pomocou kryptomeny, povedal Simmons.

Stojí za to dodať, že dom sa nachádza v Hendersone, južne od Las Vegas Strip.

Budúci majiteľ bude mať k dispozícii šesť spální, osem kúpeľní a jedenásť garáží. K dispozícii je tiež bazén, súkromný bar, salónik, tenisový pavilón a mnoho ďalších zariadení pre voľný čas.

Simmons je nielen šikovný investor, ale predovšetkým žijúca rocková legenda. Jeho skupina Kiss vznikla začiatkom 70. rokov 20. storočia, odvtedy predala milióny platní a odohrala pravdepodobne jeden z najveľkolepejších koncertov v histórii hudby.

Dnes je Kiss aj kapelou-inštitúciou, ktorá nielen pravidelne koncertuje, ale aj vydáva gadgety so svojím logom. Je možné, že to druhé prináša hudobníkom väčší zisk ako samotná hudba.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár