Gemini uvádza na trh Shiba Inu (SHIB)

od Martin Tkáč

Gemini príjemne prekvapilo komunitu Shiba Inu (SHIB) oznámením zoznamu tokenov na svojej platforme, medzi mnohými tokenmi pridali aj SHIB.

Gemini 12. novembra 2021 oznámilo, že pridáva podporu vkladov pre Shiba Inu (SHIB), Audius (AUDIO), Mask Network (MASK), Wrapped Centrifuge (wCFG), Quant (QNT), Radicle (RAD), Burn ( ASH ), SuperRare (RARE), Fetch AI (FET) a Numeraire (NMR).

Podporované budú aj ďalšie tokeny, vrátane nových tokenov DeFi, metaverse, infraštruktúry a správy údajov. Obchodovanie s týmito novo uvedenými tokenmi sa začne v aplikáciách API / FIX a ActiveTrader, po ktorých bude nasledovať mobilná aplikácia a web Gemini.

Ako získať Shiba Inu?

Binance, Coinbase a KuCoin už zaviedli SHIB na burzu. Podľa tweetu Kraken povedal, že Shiba Inu zaradí na svoju burzu 2. novembra, ak tweet získa 2000 lajkov. To by dalo SHIB väčšiu plynulosť. Kraken však od svojho vyjadrenia ustúpil, aj keď tweet získal vyše 50-tisíc lajkov. Petícia, ktorá má viac ako 500 000 podpisov, v súčasnosti lobuje za Shiba Inu, aby získala zaradenie na Robinhood.

Ďalšou možnosťou je použiť decentralizovanú burzu, napríklad Uniswap. Na to potrebujete softvérovú peňaženku ako MetaMask na výmenu Etherea za Shiba Inu. Podľa Ryoshiho, zakladateľa SHIB, je takmer polovica ponuky v likvidite na Uniswape.


Rastúci ekosystém

Meme-coiny majú často krátku životnosť, na rozdiel od dlho etablovaných mincí, ako sú Bitcoin alebo Ethereum. V dôsledku toho ich väčšina hlavných obchodných platforiem zvyčajne prehliada. Kvôli ich obrovskej ponuke v obehu sú ceny často zlomky centov. Niektorí investori ich kupujú len preto, aby získali veľké „krypto tašky“.

Ekosystém Shiba Inu pozostáva zo Shiba Inu (SHIB), Leash (LEASH) a Bone (KOST). SHIB je primárna mena projektu, LEASH má zásobu 107 646 tokenov. Je navrhnutý ako rebase token, ktorý sleduje cenu dogecoinu (DOGE). Na druhej strane BONE má zásobu 250 000 000 a ide o manažérsky token.

ShibaSwap je platforma DeFi, kde je možné kupovať a predávať SHIB a LEASH. Platforma dokonca ponúka Shiboshi, ktoré sú NFT zamerané na SHIB a sú razené na blockchaine Ethereum. Rovnako ako ostatné kolekcie NFT, každá Shiboshi má iné vlastnosti, vďaka ktorým je každá jedinečná.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár