GamerHash sa spája s Purple Penguin a The Nemesis

od Martin Tkáč

Netrpezlivo sme čakali, kým sa s vami podelíme o túto skvelú správu. Nakoniec môžeme oznámiť, že GamerHash sa spája s Purple Penguin a The Nemesis!

Naša spolupráca sa zameria na spoločné ciele, ako je vzdelávanie hráčov, NFT a prijatie decentralizovaných hier. Nemôžeme sa dočkať, až zmiešame naše komunity a získame nových používateľov. Zároveň sme radi, že naši používatelia budú môcť vykonávať nové úlohy Play & Earn súvisiace s metaversum a ďalšími minihrami.


Plány Purple Penguin, The Nemesis a GamerHash

V súvislosti s oznámením nášho partnerstva organizujeme dvojtýždňové podujatie. Bude sa konať 20.-29. októbra a neskôr od 4. do 12. novembra. 20. októbra sa účastníci zúčastnia špeciálneho úvodu, kde budú predstavení partneri a bude oznámený harmonogram podujatia.

Každý deň budú hráči čeliť výzvam s fantastickými odmenami. Okrem toho bude 13. novembra video súťaž na Twitteri a záverečná párty. Vtedy budeme rozdávať ceny a diskutovať o nových funkciách pre The Nemesis, Purple Penguin a GamerHash.

Čoskoro budete môcť NFT The Nemesis nájsť aj na našom trhu, keďže sú založené na blockchaine Ethereum. Naším spoločným cieľom je rozširovať ekosystémy v globálnom meradle, navzájom sa propagovať a spájať ťažobné funkcie GamerHash so zábavou v The Nemesis.

Vieme, že nie je nič lepšie ako Hrať a zarábať! Odteraz bude zarábanie a hranie ešte pohodlnejšie a jednoduchšie! Môžete očakávať questy, ktoré budú odmenené v GHX. Navyše za niektoré z nich budete môcť získať aj odmenu v $ PEBBLE, NFT, vzácne karty a inventár.

O Purple Penguin

Purple Penguin je organizácia, ktorá spája blockchainové hry a charitu. Jeho cieľom je podporovať ochranu klímy a charitatívne organizácie pre deti prostredníctvom kryptomien, NFT a blockchainových hier.

Spoločnosť bola založená Kevinom Lawsonom a Chantal Plourde 25. júla 2021. Purple Penguin ponúka interaktívnu menu a NFT, aby pomohla zachrániť planétu. Môžete hrať minihry v metaverze antARTica a získať odmeny vo forme NFT a natívnych tokenov Purple Penguin – $ PEBBLE.

O Nemesis

Nemesis je spoločnosť, ktorú v roku 2019 založili Alessandro De Grandi a Riccardo Zanini. Zakladatelia vytvorili jedinečný virtuálny priestor, kde môžu používatelia hrať hry, ponúkať služby, predávať produkty, organizovať živé podujatia a rozvíjať svoje fantasy prostredie. Vďaka The Nemesis môže každý člen dobyť metavers a zbierať NFT Companions, digitálne zberateľské predmety bežiace na blockchaine Ethereum.

O spoločnosti GamerHash

GamerHash je ekosystém, v ktorom môžu používatelia hrať hry a zarábať GamerCoin (GHX), čo je natívny token GamerHash. Jeho členovia môžu využívať výkon svojho počítača a ťažiť kryptomeny a zarábať GHX a GUSD plnením úloh na pôvodnej platforme Play & Earn. GamerCoin (GHX) je možné vybrať alebo vymeniť za +600 digitálnych položiek v obchode GamerHash. Je tiež uvedený na špičkových burzách kryptomien, ako sú Crypto.com, KuCoin a Bithumb.

Sme mimoriadne nadšení zo spolupráce s našimi novými partnermi. Tešíme sa na splnenie našich cieľov a na vytvorenie svetlej budúcnosti pre systémy P&E, metaverse adventúry a centralizované prijatie hier!

zdroj: gamerhash.com, beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár