Floki Inu sa stal sponzorom futbalového tímu z La Ligy

od Martin Tkáč

Krátko po nadviazaní partnerstva s jedným z najpopulárnejších indických futbalových klubov tím za Floki Inu oznámil partnerstvo so španielskym tímom Cadiz. V rámci spolupráce sa na rukávoch tričiek Cadiz objaví logo Floki Inu.

Floki Inu a La Liga

Mánia meme coinov, ktorá si tento rok získala obrovskú popularitu, viedla k vzniku nespočetných kópií dogecoinu. Keďže väčšina z nich uzrela svetlo sveta len pred pár mesiacmi, cez rôzne marketingové stratégie sa snažia ukázať čo najväčšiemu počtu ľudí.

Floki Inu, pomenovaný po novom psovi Elona Muska, zvolil priamejší prístup. Tím stojaci za projektom realizoval agresívne marketingové kampane vrátane kontroverznej reklamy v Londýne, ktorá upútala pozornosť miestnych úradov.

Teraz však zmenil stratégiu a začal nadväzovať partnerstvá so športovými tímami.

Majk Spirit NFT

Spolupráca s klubmi

Floki Inu včera začal spoluprácu s najpopulárnejším futbalovým klubom v Indii – Kerala Blasters (The Blasters). V súlade s dohodou sa logo a webová stránka meme mince objavia na pravom rukáve dresu tímu a značka bude zobrazená na všetkých klubových zápasoch, kým tím bude hrať na svojom štadióne.

Teraz projekt nadviazal ďalšiu spoluprácu s Cadiz Club de Futbol, španielskym tímom založeným pred vyše 100 rokmi, ktorý hrá najvýznamnejšiu futbalovú ligu v krajine – La Ligu. Rovnako ako v prípade The Blasters, dohoda v Cadiz znamená aj sponzorovanie klubu pre Floki Inu.

Na rukávoch klubových tričiek sa objaví logo dizajnu memových mincí. Všetci fanúšikovia ich navyše uvidia na transparentoch počas zápasov na ich štadióne.

V oficiálnom vyhlásení Cádizu čítame:

Cádiz Club de Fútbol s potešením oznamuje partnerstvo s Floki, poprednou kryptomenou, ako novým sponzorom. Partnerstvo je súčasťou globálnej propagácie zameranej na používanie Floki po celom svete.

Floki je známy svojou dobrou prácou a má víziu vybudovať školu na každom kontinente. A napokon v každej zaostalej krajine sveta. Aby sa táto vízia posunula vpred, Floki uzavrel strategické partnerstvo s Pencils of Promise. Je to nezisková organizácia, ktorá stavia školy a zvyšuje možnosti vzdelávania v rozvojových krajinách.

Doteraz postavila 575 triednych blokov, ktoré v súčasnosti slúžia viac ako 115 000 študentom v rôznych krajinách sveta.

zdroj: blockchain.news, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár