Ferrari vydáva NFT

Ferrari vydáva NFT

Ferrari práve podpísalo viacročnú zmluvu s Velas Network, subjektom špecializujúcim sa na blockchain a NFT. Výsledkom tejto spolupráce je séria žetónov od automobilovej značky.

0 komentárov

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Ferrari a NFT

Značka Ferrari je už roky úzko spätá s pretekmi Formuly 1 a práve s nimi podpísala zmluvu s Velas Network. Švajčiarska spoločnosť sa práve stala prémiovým partnerom Ferrari. Čoskoro uvidíme jeho logo na autách. Toto však nie je koniec, ale vlastne len začiatok.

Velas Network sa tiež stane hlavným sponzorom Ferrari Esport Series, online série pretekov s vozidlami Ferrari. Okrem toho má sponzorovať e-športový tím, ktorý sa zúčastňuje série F1 Esport Series, oficiálneho digitálneho šampionátu pod patronátom majstrovstiev sveta FIA Formula 1.

Vlákno NFT sa objavuje aj v partnerskej zmluve. Velas má pre fanúšikov Ferrari pripraviť digitálne vychytávky. Budú prepojené s NFT.

Ferrari je taliansky výrobca športových áut. Spoločnosť bola založená v roku 1938 Enzom Ferrarim a vozidlá tejto značky vyrába od roku 1947. V rokoch 1969 – 2016 patrila pod koncern Fiat.

Majk Spirit NFT

Šport a digitálne aktíva

NFT získavajú na význame nielen na umeleckom a hudobnom trhu, ale aj v športe. Napríklad Crypto.com, jedna z najväčších búrz s kryptomenami na svete, sa nedávno stala sponzorom futbalového klubu Angel City Football Club (ACFC).

Burza uviedla, že plánuje pokračovať v hľadaní „jedinečných spôsobov“ investovania v USA, s partnerstvami navrhnutými tak, aby povzbudili ženy „ziskať finančnú nezávislosť a finančne ich posilniť.“

Crypto.com je vo všeobecnosti veľmi aktívny takmer v celom športovom odvetví. Je už napríklad sponzorom futbalového klubu Paris Saint Germain, kde hrá Lionel Messi, partnerom talianskej futbalovej ligy Serie A, juhoamerického klubového šampionátu Libertadores či galavečera bojových umení UFC.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár