Dorsey sa drží Bitcoinu. V aplikácii Cash nebudú žiadne ďalšie kryptomeny

od Martin Tkáč

Generálny riaditeľ a fintech investor Square si zachováva silný a býčí postoj k Bitcoinu, ako sa ukázalo vo finančných výsledkoch za 3. štvrťrok pre Cash App.

Okrem toho, miliardár a podnikateľ povedal, že Cash App nemá žiadne budúce plány na akceptovanie iných kryptomien.

Naším cieľom je pomôcť bitcoinu stať sa natívnou menou internetu… máme na to veľa iniciatív. – Povedal Dorsey.

„Odolnosť, základy a princípy“ bitcoinu

Toto sa deje počas býčích trhových trendov pre BTC. Po novom rekordnom maxime nad 67 000 $ v októbri uzavrel BTC mesiac nad 60 000 $. Vo svetle týchto trendov pocítili burzy vplyv. Ponuka BTC na rôznych burzách je na najnižšej úrovni za tri roky.

Okrem toho Dorsey povedal, že spoločnosť plánuje vydať oficiálny dokument pre produkty súvisiace s BTC 19. novembra. Tieto produkty budú súčasťou novej spoločnosti Dorsey s názvom „TBD“.

Chystáme sa vybudovať peňaženku s vysokou hodnotou so spotrebiteľským zariadením na ťažbu bitcoinov a na ťažbu doma alebo v podniku.

Dorsey uviedol „robustnosť, základy a princípy“ bitcoinu je dôvod, prečo kryptomenám tak verí.

Vývoj kryptomien a Cash App

V júni tohto roku CEO Square spomenul hardvérové ​​portfólio Square pre BTC. Jeho počiatočný plán portfólia je inkluzívny projekt, ktorý na globálny trh prinesie „riešenie bez úschovy“. Krátko na to spomenul vývoj platformy Bitcoin-DeFi.

Po nedávnom náraste BTC Coinbase tiež oznámil niekoľko dôležitých noviniek. Službu, kde si oprávnení zákazníci teraz môžu požičať až 1 milión dolárov s BTC ako kolaterálom.

Napriek ďalšiemu humbuku na trhu okolo rôznych iných kryptomien sa tieto nedávne zmeny v Square a Coinbase väčšinou zameriavajú na Bitcoin. Podpora a záujem o najväčšie digitálne aktívum vyvrcholili po zvýšení ceny aj po spustení prvých amerických bitcoinových ETF.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár