Crypto.com: spolupráca s Philadelphiou 76ers, nová ponuka mincí a poistenia

od Martin Tkáč

Crypto.com opäť prekvapuje. Ďalej uvádzame novinky z tábora tejto dynamicky sa rozvíjajúcej platformy z trhu s kryptomenami. Dnes začíname s novou spoluprácou.

Crypto.com a Philadelphia 76ers spájajú svoje sily

Tím Philadelphie 76ers práve oznámil nové partnerstvo s Crypto.com, „najrýchlejšie rastúcou platformou kryptomien s viac ako 10 miliónmi používateľov na celom svete“.

Partnerstvo je prvou spoluprácou tejto špičkovej kryptomenovej spoločnosti s entitou NBA. V rámci spolupráce tím uvedie na trh vôbec prvý funkčný token (NFT), ktorý bude k dispozícii fanúšikom prostredníctvom Crypto.com.

Philadelphia 76ers je americký basketbalový klub NBA. Tím trikrát vyhral ligové majstrovstvo. Bola založená v roku 1937 ako Syracuse Nationals a bola členkou NBL až do roku 1949, kedy sa pripojila k novovytvorenej NBA.

Tím snov pri tvorbe: https://t.co/vCNztABJoG a @sixers oznamujú viacročné partnerstvo 🚀

🏀 Oficiálny partner platformy pre kryptomeny
🏀 Oficiálny partner Jersey Patch
🏀 Vôbec prvá rada NFT 76ers na ceste # CryptoHoops

Úplné podrobnosti
👉 https://t.co/m9k1hP9i2K pic.twitter.com/MM3zoFeDuT

Poistné zabezpečenie

Crypto.com má tiež dôležité oznámenie pre svojich zákazníkov:

S hrdosťou oznamujeme, že sme zvýšili naše poistné krytie na 750 miliónov USD. Najbezpečnejšia platforma pre kryptomeny je teraz ešte viac chránená.

 

Sme hrdí na to, že môžeme oznámiť, že sme zvýšili naše poistné krytie na 750 miliónov USD, najväčší program poistenia v tomto odvetví. Najbezpečnejšia platforma kryptomien je teraz ešte bezpečnejšia.

Crypto.com podporí výsadok Songbird (SGB) spoločnosti Flare Network

Používatelia, ktorí sa zúčastnili distribúcie FLR v aplikácii a na burze Crypto.com, teraz dostanú tokeny SGB.

SGB ​​je sieťový token Songbird, ktorý bude distribuovaný iba raz a bude odoslaný predchádzajúcim príjemcom FLR. Počiatočná ponuka bude 15 miliárd jednotiek s počiatočnou infláciou až 10% ročne.

Songbird Airdrop spoločnosti @ @ FlareNetworks prichádza na https://t.co/vCNztATkNg App & Exchange.

Používatelia, ktorí sa zúčastnili distribúcie $ FLR, dostanú tokeny $ SGB v rovnakom pomere, akonáhle bude technický rámec pripravený.

COTI v aplikácii Crypto.com

COTI je teraz k dispozícii v aplikácii Crypto.com.

Nakúpte COTI za USD, EUR, GBP a viac ako 20 ďalších fiat mien!

COTI (Currency Of the Internet) je prvou fintechovou platformou podnikovej triedy, ktorá bola podľa jej tvorcov „optimalizovaná pre organizácie, aby si vytvárali vlastné riešenia pre súkromné ​​platby a digitalizovali akúkoľvek menu“.

O funkciách, ktoré poskytuje sa hovorí, že sú rovnako spoľahlivé ako Paypal a Alipay. Ide o online a offline platobné nástroje, vernostné programy, stablecoiny, služby prevodu peňazí a mnoho ďalších. A čo viac, čas a peniaze sú šetrené aj pomocou protokolu Trustchain, ktorý dokáže spracovať viac ako 100 000 transakcií za sekundu. COTI je token, ktorý poháňa projekt.

COTI je uvedený v https://t.co/vCNztABJoG aplikácii 🔔
Nakúpte $ COTI za skutočnú cenu v USD, EUR, GBP a 20+ fiat menách.

Stiahnite si aplikáciu a začnite obchodovať #COTI hneď teraz!

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár