Crypto.com je prvým oficiálnym krypto partnerom Paris Saint-Germain

od Martin Tkáč

Futbalový klub Paris Saint-Germain (PSG) oznámil nové, dlhodobé partnerstvo s kryptomenovou burzou Crypto.com. Platforma sa tak stala prvým krypto partnerom francúzskeho tímu.

Crypto.com a PSG spustia NFT

Podľa partnerskej zmluvy bude Crypto.com kryť časť pridruženého poplatku pomocou svojho natívneho tokenu CRO. Na burze sa budú nachádzať aj nevymeniteľné tokeny (NFT), ktoré klub uvoľní v najbližších mesiacoch.

🆕🤝 Paris Saint-Germain vymenuje za prvého oficiálneho partnera platformy pre kryptomeny v klube.

Vitajte @Cryptocom! 🔴🔵

PSG v oznámení uvádza, že je prirodzené nadviazať partnerstvo s Crypto.com. Zvlášť vzhľadom na to, že parížsky klub nedávno vybudoval „jeden z najsilnejších futbalových tímov v histórii tohto športu“ a najnovším prírastkom klubu je futbalová ikona – Lionel Messi.

Marc Armstrong, hlavný partner pre partnerstvo v Paris Saint-Germain, komentoval spoluprácu nasledovne:

S potešením vítame Crypto.com v rodine partnerov Paris Saint-Germain. Máme rovnakú vášeň pre inovácie a rovnakú ambíciu dosiahnuť vrchol.

Toto je vzrušujúce obdobie pre kryptomeny a tešíme sa na spoluprácu s CryptoCom, aby sme priniesli nový zážitok všetkým fanúšikom klubu.

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Crypto.com Kris Marszalek verí, že partnerstvo urýchli prijatie bežných kryptomien:

Od prvého dňa bolo našou úlohou urýchliť prechod sveta na kryptomeny. Robíme to tak, že nachádzame najlepších partnerov na svete a Paris Saint-Germain je na špičkovej úrovni. Medzi viditeľnosťou značky, prístupom na štadión, tímom a spoločným vývojom NFT nepochybujem, že vytvoríme nové a vzrušujúce zážitky pre futbalových fanúšikov na celom svete.

Šport a kryptomeny

Aj keď je crypto.com prvým krypto sponzorom PSG, nie je to prvýkrát, čo sa zaoberá športom. Platforma už podpísala zmluvu s UFC, ako aj s tímami Serie A, Formuly 1 a NHL.

Rušné sú aj ostatné ústredne. Platforma derivátov BitMEX nedávno uzavrela sponzorské partnerstvo s európskym klubom AC Miláno.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár