Čoskoro sa na trhu objaví nová NFT hra – Crypto Fight Club

od Martin Tkáč

NFT hry sú aj naďalej jednou z najhorúcejších tém na trhu s kryptomenami. Jednou z hier, ktorá sa rýchlo blíži k svojej premiére, je Crypto Fight Club. Toto je hra založená na modeli NFT, v ktorej bojujeme boxerské duely.

Crypto Fight Club

Tím CFC pripravil pre hru úvodnú verziu podrobného whitepaperu, ktorý podrobne popisuje produkt a budúcu mapu projektu. Už vieme, že na „poháňanie atribútov bojovníkov“ použije Binance Smart Chain. Okrem toho CFC uvoľní svoj vlastný natívny token, $ FIGHT.

Hráči CFC budú súťažiť o token a NFT. Získať ich budú môcť plnením individuálnych tréningových cieľov, ale aj bojom s ostatnými hráčmi CFC či zlepšením štatistík. Navyše si budú môcť kupovať postavy od iných hráčov.

Hra tiež predstaví model vytyčovania tokenov $ FIGHT. Bude sa to robiť pomocou funkcie Proof-of-Wait, ktorá používateľom umožňuje zarábať peniaze od svojich bojovníkov, čo zase zvyšuje ich štatistiky. V praxi to znamená, že dlhšie vytyčovanie tokenov bude mať väčší vplyv na silu daného hráča.

Vlastnosti boxerov spadajú do troch kategórií: útok, blok a technika. Používanie atribútov v správnom poradí môže tiež odomknúť množstvo nových zásahov a iných pohybov, ktoré zabíjajú nepriateľov. V hre bude aj tzv. Karta vybavenia, ktoré predstavujú vybavenie boxerov, rukavice alebo športová obuv, ktoré môžu ovplyvniť výkon nášho bojovníka.

Cena boja

Pokiaľ ide o pravidlá tokenu, na trhu bude až jedna miliarda $ FIGHT tokenov. Každý bude mať počiatočnú cenu 0,02 USD. Premiéra tokenov je naplánovaná na koniec tohto roka. Na druhej strane sa očakáva, že sa hra objaví na trhu začiatkom budúceho roka.

NFT si získavajú čoraz väčšiu obľubu na rôznych trhoch od hudby až po šport. Dnes takéto riešenia využívajú tí najväčší, od špičkových futbalových a basketbalových tímov až po rockové hviezdy. Dá sa povedať, že zatiaľ sa ukázali ako úlovok, ktorým sa kryptomeny môžu dostať do mainstreamu.

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár