ConsenSys preberá peňaženku MyCrypto a integruje ju s MetaMask

ConsenSys získal poskytovateľa peňaženky Ethereum - MyCrypto a integruje ho so svojím ďalším produktom – MetaMask.

od Martin Tkáč

NEWSLETTER OKRYPTE.SK

Vitajte! @MetaMask + @MyCrypto = 🚀🚀🚀🌑

ConsenSys získava MyCrypto

Oznámením prevzatia v oficiálnom blogovom príspevku v utorok spoločnosť poznamenala, že MetaMask a MyCrypto spoja svoje úsilie s cieľom „zlepšiť bezpečnosť všetkých produktov a vytvoriť konzistentnú používateľskú skúsenosť v peňaženkách pre stolné počítače, mobilné peňaženky, rozšírenia a prehliadače“.

V súčasnosti sa MetaMask môže pochváliť viac ako 21 miliónmi aktívnych používateľov mesačne. Je to tiež jedna z najobľúbenejších kryptomenových peňaženiek vďaka svojej stabilite, kompatibilite a bezpečným riešeniam.

Väčšia bezpečnosť

Integrácia s MyCrypto nielen zvýši vašu používateľskú základňu, ale poskytne aj vyššiu bezpečnosť. Dan Finlay, spoluzakladateľ MetaMask, komentoval akvizíciu takto:

MyCrypto je trvalo jednou z najspoľahlivejších a interkompatibilných peňaženiek v Ethereu, pričom často uprednostňuje špičkové funkcie Etherea pred ostatnými peňaženkami, zatiaľ čo MetaMask sa zameral na interakcie dapp na ich všeobecný účel.

S kombináciou našich talentov a silného zmyslu pre spoločnú etiku a ciele pre tento ekosystém si myslím, že budeme schopní dodať peňaženku, ktorá bude oveľa schopnejšia pomáhať svojim používateľom robiť tie najlepšie rozhodnutia v tomto rýchlo rastúcom prostredí Web3 peňaženiek. .

Zatiaľ čo ConsenSys nezverejnil podmienky akvizície, spoločnosť poznamenala, že tieto dve portfóliá budú v blízkej dobe naďalej fungovať nezávisle. V konečnom dôsledku je však cieľom spojiť obe značky a funkcie, ktoré ponúkajú.

K situácii sa vyjadril aj Taylor Monahan, zakladateľ a generálny riaditeľ MyCrypto:

S rýchlym vývojom ekosystému a produktmi, ktoré sa snažia poskytovať užitočné funkcie, je nevyhnutné, aby popredné portfólio pokračovalo vo vytváraní základných a bezpečných nástrojov na vlastnú správu, ktoré posilnia možnosti používateľa. Kombinácia našich dlhoročných skúseností a zdieľaných hodnôt nám umožňuje urýchliť našu misiu poskytnúť používateľom spôsob, ako sa stať plne sebestačnými.

Jednotnú ponuku produktov budú viesť Dan Finlay a Aaron Davis z Metamask a Taylor Monahan z MyCrypto. K ConsenSys sa pripojí aj tím druhej menovanej spoločnosti pozostávajúci z 12 zamestnancov.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár