Coinbase predstavuje svoje nové produkty

od Simona

Coinbase rýchlo rozširuje ponuku svojich produktov. Vybraní používatelia majú teraz prístup k DeFi a ďalším aplikáciám DApp založených na Ethereum.

Coinbase predstavuje nové možnosti

Najväčšia americká kryptomenová burza Coinbase práve predstavila novú funkcionalitu aplikácie Web 3.0 vrátane krypto peňaženky a prehliadača. Zatiaľ ide len o možnosti pre obmedzenú skupinu používateľov, dostupnú v mobilnej aplikácii. To umožňuje vybraným klientom prístup k decentralizovaným aplikáciám (DApps) v sieti Ethereum, ako sú Uniswap a OpenSea.

Vo vydaní zo 17. mája riaditeľ produktového manažmentu Coinbase, Rishi Dean, napísal, že oprávnení používatelia budú môcť začať obchodovať na trhoch s nevymeniteľnými tokenmi NFT výmenou decentralizovaných búrz (DEX) a interakciou s decentralizovanými úverovými protokolmi ( DeFi ) a požičiavať finančné prostriedky iným.

Spolu s mobilným prehliadačom, ktorý umožňuje prístup k DApps, existuje hot peňaženka, s ktorou si zákazníci môžu vymieňať prostriedky. Na rozdiel od decentralizovaných aplikácií hot wallet, ako je MetaMask, bude mať hot wallet Coinbase nastavenie spoločnej dôvery. To znamená, že súkromný kľúč k peňaženke bude uchovávať spoločnosť, ale môže si ho uložiť aj osobne používateľ.

Funkčnosť peňaženky a DApp je riešená pomocou technológie Multilateral Computing (MPC), ktorá zaisťuje súkromie odosielateľov a príjemcov.

Dean zistil, že zdieľanie kľúčov je bezpečnostná funkcia navrhnutá na ochranu používateľov pred problémami súvisiacimi so zariadením.

Coinbase predstavuje svoje nové produkty

„To znamená, že ak stratíte prístup k svojmu zariadeniu, kľúč k peňaženke Dapp je stále v bezpečí a Coinbase vám ho môže pomôcť získať s našou podporou,“ dodal.

Finančné výsledky Coinbase

Finančná správa Coinbase za Q1 ukazuje, že akciový trh má problém. Vykázala svoju prvú čistú stratu od vstupu na burzu v minulom roku. Výnosy klesli o 27 % na 1,1 miliardy USD z 1,6 miliardy USD medziročne od 1. štvrťroka 2021, zatiaľ čo mesačný počet používateľov klesol z 11,4 milióna v štvrtom štvrťroku 2021 na 9,2 milióna.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár