Coinbase predstaví DOGE

od Martin Tkáč

Generálny riaditeľ Coinbase Brian Armstrong vo štvrtok uviedol, že spoločnosť bude čoskoro obohatená o populárnu kryptomenu Dogecoin.

„DOGE plánujeme zverejnič v nasledujúcich 6 – 8 týždňoch“

Oznámenie o zavedení dogecoinu prišlo ako odpoveď na otázku používateľa kryptomeny s prezývkou Jordi Y. Používateľ sa na ňu pýtal na fóre podobnom Reddite, zatiaľ čo Coinbase zhromažďoval otázky od svojich akcionárov.

Keď hovoril o výsledkoch spoločnosti, Armstrong tiež poznamenal, že ekonomika kryptomien pridáva „ďalšie a ďalšie aktíva“ a porovnal proces zavádzania nových kryptomien s procesom pridávania aplikácií do obchodu s aplikáciami.

Ďalšou populárnou otázkou na fóre bol názor Coinbase na decentralizované výmeny (DEX). Armstrong uviedol, že spoločnosť je „veľmi nadšená“ z decentralizovaného financovania (DeFi), ale poskytla len málo podrobností o konkrétnej burzovej stratégii.

V reakcii na otázku na fóre o poplatkoch Coinbase, ktoré sú vyššie ako niektoré burzy, finančná riaditeľka Alesia Haas uviedla:

Nesnažíme sa vyhrať na poplatkoch. Nesnažíme sa konkurovať poplatkom. Súťažíme o to, že sme najdôveryhodnejším subjektom.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár