Coin98 – čo to je a stojí za to ho kúpiť?

od Martin

Decentralizované financie (DeFi) sú pre mnohých budúcnosťou kryptomien. Avšak pri toľkých projektoch DeFi, ktoré slúžia rôznym účelom, môže byť interakcia so všetkými z nich trochu bolestivá. Existuje však Coin98.

Obsah

Mnoho projektov pracuje na takzvanej interoperabilite, teda spolupráci medzi dvoma alebo viacerými blockchainmi. Jedným z takýchto projektov je Coin98. Poďme sa teda pozrieť na viac informácii o tejto minci:

Čo je Coin98?

Natívna kryptomena projektu je C98 a odzrkadľuje sa v blockchaine Ethereum, Binance Smart Chain a Solana Network.

Coin98 je protokol o Binance Launchpad, ktorý sa zameriava na decentralizované financie. V zásade minca čerpá likviditu z rôznych decentralizovaných búrz (DEX), takže obchodníci môžu využívať všetky druhy výhod, ktoré ponúkajú, ako sú pôžičky, poľnohospodárstvo s výnosmi a mnoho ďalších.

Okrem toho môžu obchodníci tieto dodatočné funkcie využívať v medzireťazcovom režime. Coin98 navyše poskytuje nielen rôzne výhody súvisiace s viacerými sieťami DeFi, ale tiež umožňuje používateľom využívať výhody vkladania možností projektu a ukladať všetky aktíva v portfóliu do všetkých kryptomien.

Projekt existuje od začiatku roku 2020 a jeho cieľom je stať sa najlepšou platformou pre DeFi. V snahe dosiahnuť to Coin98  podporuje takmer 20 blockchainových sietí a ich tokeny. Na platforme je teraz viac ako 284 000 používateľov, čo znamená viac ako 216 miliónov dolárov v objeme obchodov.

Aby Coin98 dosiahol svoje medzireťazcové schopnosti, pracuje s rôznymi blockchainovými sieťami, ako sú Polygon, PancakeSwap a Avalanche. Spolupráca medzi všetkými týmito sieťami poskytuje všetkým účastníkom spoľahlivé skúsenosti naprieč reťazcami.

Použitie

Majitelia C98 využívajú mnoho výhod. Po prvé, držitelia tokenov zarábajú na poplatkoch za sieťové transakcie a môžu tiež vkladať aktíva na získavanie odmien. Držitelia tokenov majú tiež vplyv na správu, ktorá umožňuje používateľom hlasovať a odosielať návrhy a aktualizácie.

Keď si užívatelia kúpia a vlastnia viac Coin98, získavajú ďalšie výhody, ako je účasť na aidropoch, včasný prístup k novým projektom spusteným na webe a ďalšie.

Samotný projekt Coin98 je rozdelený na tri časti, kde sa na interakciu používa token C98. Tieto oddelené jednotky, nazývané Coin98 Labs, Coin98 Ventures a Coin98 Network.

Spoločnosť Ventures spolupracuje s vývojármi DeFi a pomáha im nájsť financovanie pre svoje projekty. Laboratóriá uchovávajú všetky riešenia špeciálne pre C98, ako napríklad peňaženku pre všetky kryptomeny, burzu, prepojovacie mosty a podobne. Nakoniec, Coin98 Network je všeobecný projekt, kde sa mnohé projekty Coin98 Labs osvedčujú ako úspešné.

Porovnanie s konkurenciou

Na trhu existujú rôzne typy projektov interoperability blockchainu. Coin98 nie je v tomto ohľade jedinečný. Projekt však vyniká 20 sieťami, s ktorými spolupracuje, aby zaistil čo najlepšie skúsenosti naprieč reťazcami. Cieľom je pokryť široké spektrum aktivít, ktoré môžu byť pre potenciálnych užívateľov veľmi atraktívne.

Výsledkom tejto spolupráce je priestorová brána, protokol, ktorý používateľom umožňuje prístup do všetkých týchto sietí súčasne. Niekoľko ďalších návrhov sa môže zhodovať s interoperabilitou, ktorú ponúka Space Gate. Nasledujúce mesiace ukážu, ako táto široko rozšírená sieť odlišuje Coin98 od konkurencie.

Plán a história vývoja Coin98

Projekt v súčasnej dobe pracuje na vývoji svojej webovej aplikácie a budovaní natívnej swapovej funkcie v rámci portfólia cross-coin. Cieľom je samozrejme zvýšiť prístupnosť v priestore DeFi. Okrem toho tím plánuje spolupracovať s rôznymi inými blockchainovými sieťami na ďalšom vývoji a interoperabilite medzi reťazcami.

Tokenomika

Rozdelenie kryptomeny v Coin98 je možné zvážiť niekoľkými spôsobmi. Existuje celková zásoba 1 miliardy tokenov, hoci v obehu je iba 185 miliónov. Projekt bol ohľadom distribúcie tokenov veľmi otvorený.

Napríklad 20% tokenov ide do tímu, 2% poradcom, 21% do rozvoja ekosystému a 20% do rozvoja komunity.

K dnešnému dňu je trhová kapitalizácia C98 710 750 150 193 dolárov. Vďaka projektu je možné investovať do projektu na Binance

Cena a cenové prognózy

Je ťažké predpovedať cenu tak malej mince v tomto bode jej vývoja. C98 je zatiaľ menším projektom, aj keď jeho ciele sú dosť ambiciózne. Snaha vybudovať komplexnú a prístupnú viacreťazcovú platformu nie je ľahká úloha a v prípade úspešnej implementácie môže priniesť projektu hodnotu.

Bez ohľadu na to sa projekt začínal na sume 0,075 000 dolárov za token a odvtedy sa jeho hodnota zvýšila. K dnešnému dňu sa cena C98 pohybuje okolo 3,84 dolára za žetón s ročným vrcholom 8,69 dolára.

Mali by ste si kúpiť Coin98?

Ak veríte v interoperabilnú a prístupnú budúcnosť blockchainu, možno by ste mali zvážiť investíciu do C98, pretože jeho účel má určite určitý potenciál. Mať token znamená môcť sa podieľať na riadení, stakingu, hlasovaní a na mnohých ďalších veciach.

Na čo slúži minca C98?

Minca C98 sa používa na účasť držiteľov na správe siete, na zarábaní transakčných poplatkov a na interakciu s celým ekosystémom Coin98.

Je token C98 dobrou investíciou?

Na základe štatistiky majetku sa zdá, že mnohí majú s investovaním a vlastnením tokenov C98 pozitívne skúsenosti. Je však na vás a vašej viere v projekt, aby ste sa rozhodli, či je aktívum dobrou investíciou.

Cieľom Coin98 je zjednotiť zážitok z DeFi

Ako už bolo spomenuté, Coin98 je jedným z mnohých projektov, ktoré chcú posunúť DeFi dopredu. Rôzne blockchainy slúžia na mnoho rôznych účelov a požiadať používateľa, aby medzi nimi vlastnil viac tokenov a odosielal ich, nie je spôsob, ako vybudovať ekosystém.

Projekty ako Coin98 a ďalšie zamerané na sprístupnenie celej platformy blockchainu by mohli byť budúcnosťou DeFi.

Kde kúpim COIN98?

Odskúšali sme všetky najznámejšie burzy a každú z nich sme používali dlhšiu dobu aby sme si sami skúsili čo prináša. Ak plánujete nákup kryptomien náš portál odporúča burzu BINANCE.

V prípade, že potrebujete poradiť ako sa do burzy registrovať a kryptomenu nakúpiť napíšte nám alebo použite tento krátky návod, ktorý vás prevedie celou registráciou.

Užitočné odkazy

Oficiálna webová stránka: https://coin98.com

Graf


zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com, koláž oKrypte, twitter.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár