Charles Hoskinson chce aby Dogecoin migroval zadarmo do Cardana

Zakladateľ Cardana Charles Hoskinson hovorí, že Dogecoin by sa mal stať vedľajším reťazcom Cardana a je ochotný pomôcť migrovať meme coiny zadarmo.

od Simona

Newsletter news

Charles Hoskinson urobil toto vyhlásenie v reakcii na tweet s otázkou, čo sa stane s Dogecoinom po tom, čo Elon Musk kúpil sociálnu platformu Twitter.

Podľa Hoskinsona existuje možnosť, že DOGE sa spojí s Twitterom. Na otázku, či by sa meme coin zmenil na sieť proof-of-stake, povedal:

„Dogecoin by mal byť Cardanov vedľajší reťazec. Migráciu by som urobil zadarmo. Do pekla, dokonca by som pridal inteligentné zmluvy.“

Toto vyhlásenie je v súlade s jeho skoršími názormi, že Cardano bude blockchainovou sieťou s niekoľkými vedľajšími reťazcami, ktoré sú k nej pripojené.

To The Moon GIF by Shibetoshi Nakamoto

Špekulácie o dogecoine po tom, čo Elon Musk kúpil Twitter

Elon Musk bol z veľkej časti zodpovedný za vytvorenie meme mince po jej propagácii v niekoľkých tweetoch. Urobil z neho aj prostriedok výmeny za tovar Tesly.

Pred zakúpením Twitteru sa objavili správy, že Elon Musk plánoval podporiť aplikáciu Dogecoin na platforme sociálnych médií. S akvizíciou spoločnosti narastajú špekulácie o potenciálnej integrácii.

Zatiaľ čo generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk už vykonal nejaké zmeny na Twitteri, svoje skutočné plány pre platformu sociálnych médií ešte neoznámil.

Technologická blogerka Jane Manchun Wong tiež tvrdila, že Twitter pracuje na prototype peňaženky, ktorá podporuje vklady a výbery kryptomien.

DOGE

Odkedy Elon Musk prevzal kontrolu nad Twitterom, Dogecoin rástol, za posledných sedem dní získal 44,3 % a obchoduje sa za 0,085692 USD. DOGE Bull Raid je založený na očakávaní toho, čo by Musk urobil s Dogecoinom teraz, keď má pod kontrolou Twitter.


Obchodný objem DOGE za posledných 24 hodín bol 3,8 miliardy dolárov, čo ukazuje, že ho v súčasnosti nakupuje veľa obchodníkov. Aktuálna rally ho posunula späť do prvej desiatky kryptomien podľa trhovej kapitalizácie.

Medzitým Cardano (ADA) tiež získalo 5,2 % za posledných 24 hodín a 16,1 % za posledných sedem dní. ADA sa rozrástla po nedávnom raste celkového trhu.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár