Investori stiahli z Binance za jeden deň 8 miliárd dolárov. Changpeng Zhao ubezpečuje, že situácia na burze je stabilná

Changpeng Zhao poukazuje na jeden faktor, ktorý povedie k ďalšiemu býčiemu trhu na trhu s kryptomenami

Generálny riaditeľ Binance, najväčšej kryptomenovej burzy na svete, Changpeng Zhao, poukazuje na jednu konkrétnu vec, ktorá bude katalyzátorom a vďaka nemu sa vráti býčí trh na trh digitálnych aktív.

0 komentárov

Newsletter news

CZ hovorí o faktore, ktorý ukončí medvedí trh

Na blogu kryptomenovej burzy Binance sa objavil špeciálny list, ktorý napísal generálny riaditeľ spoločnosti Changpeng Zhao. Píše v ňom o svojom presvedčení, že unikátne inovácie, ktoré sa objavujú v sektore Web3, povedú k ďalšiemu býčiemu trhu na trhu digitálnych mincí.

Okrem toho Zhao hovorí, že jeho spoločnosť by sa teraz mala zamerať na ochranu zákazníkov a hľadanie nových riešení na začlenenie funkcií Web3, ako sú nezameniteľné tokeny (NFT) a financovanie trhu s hrami (GameFi) do ich každodenného používania.

„Teraz je mimoriadne dôležité, aby sa ekosystém v prvom rade zameral na ochranu používateľov, ale taktiež sa inovoval a budoval, aby vniesol krypto a Web3 hlbšie do každodenného života ľudí,“ píše CZ vo zverejnenom liste.

Generálny riaditeľ Binance si je istý, že infraštruktúra a nástroje potrebné na podporu spracovania údajov budú naďalej rásť. Okrem toho CZ oznamuje, že „budeme svedkami vývoja vlastníctva Web3“ a dôjde k nárastu počtu nekontrolovaných peňaženiek, ktoré budú mať multi-blockchain funkcie.

Miliardár nepochybuje, že ďalší býčí trh bude založený na predstavených inovatívnych riešeniach, ktoré prispejú k využívaniu týchto produktov. Podľa jeho názoru zabezpečia maximálne využitie technológie Web3, čo sa premietne do zvýšenej adopcie kryptomien a technológie blockchain.

Kedy bude späť býčí trh?

V zverejnenom liste Changeng Zhao napísal, že jeho tím očakáva a kľúčové zmeny prichádzajúce do priestoru Web3 budú katalyzátorom pre kryptomenový priemysel v priebehu budúceho roka alebo dvoch. Upozorňuje tiež, že určiť, kedy sa býky vrátia na trh, nie je také jednoduché. Podľa jeho názoru však v skutočnosti nie je dôležité, kedy nastane ďalší býčí trh.

„Mohlo by sa tak stať v priebehu nasledujúcich dvoch rokov. Presný čas je nemožné určiť (a tiež celkom irelevantný), takže Binance sa bude aj naďalej zameriavať na to, čo vie ovplyvniť.“

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár