CEO spoločnosti BINANCE kritizuje Teslu a Muska

od Martin Tkáč

Elon Musk môže naďalej zápasiť s bitcoinovou komunitou až do vtedy, kým nebudú jej členovia unavení z dokazovania, že úroveň spotreby energie v BTC sa neporovnáva s úrovňou energie, ktorú používajú mnohé tradičné spoločnosti.

Za posledné obdobie mnoho obhajcov BTC vyjadrilo znechutenie nad zmenou postoja Elona Muska k bitcoinu.

V snahe dokázať, že Muskove energetické obavy o využitie energie v bitcoinoch nie sú potrebné sa generálny riaditeľ spoločnosti Binance, ktorý predtým k Muskovym postojom vyjadril iba bezstarostné komentáre, čo znamená, že mohol byť práve nesprávne informovaný, začína prikláňať k veľkej časti užívateľov ktorý vyjadrujú znechutenie.

CZ nie je jediný vysoko profilovaný jedinec, ktorý kritizuje Elona Muska. Americký kongresman Warren Davidson nedávno vystúpil proti Muskovmu prejavu podpory Dogecoinu.

Elon Musk nedávno zverejnil, že rokuje so severoamerickými baníkmi, čo viedlo k sľubnému rozhovoru o budúcnosti ťažby bitcoinov. Potvrdil to tiež Michael Saylor a povedal:

„Včera ma potešilo usporiadanie stretnutia medzi Elonom Muskom a poprednými ťažiteľmi bitcoinov v Severnej Amerike. Baníci sa dohodli na vytvorení rady pre ťažbu bitcoinov, aby podporili transparentnosť spotreby energie a urýchlili iniciatívy zamerané na udržateľnosť po celom svete. “

zdroj: pixabay.com, zycrypto.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár