Cena bitcoinu by mohla dosiahnuť 450 tis USD už v roku 2021

od Martin Tkáč

Bitcoin (BTC) by mohol do konca roku 2021 dosiahnuť 450 000 dolárov, zatiaľ čo 135 000 dolárov by bolo „najhorším scenárom“. Tvrdí to analytik PlanB, ktorý 20. júna zverejnil svoju najnovšiu sentimentálnu býčiu predpoveď ceny BTC.

Bitcoin je pod 34 000 dolárov, čo bolo vyvolané energetickým FUD Elona Muska a ťažbou Číny.

Bitcoin v októbri dosiahne rekord všetkých čias

Známy tvorca modelu stock-to-flow – PlanB sa v posledných týždňoch a mesiacoch opakovane odkláňal od všeobecného sentimentu na trhu.

Aj keď BTC / USD zažíva v posledných mesiacoch niekoľko opakovaných minim, analytik a jeho modely zostávajú pevne zakomponované do oveľa lepšieho strednodobého cieľa pre najväčšiu kryptomenu.

Teraz sa dokonca aj „najhorší scenár“ bitcoinu v auguste stále obchoduje na úrovni 47 000 dolárov. Mierny obrat v septembri stanovuje minimálny cieľ na úrovni 43 000 dolárov, po ktorom bude v októbri nasledovať 63 000 dolárov blízko súčasných maximálnych hodnôt.

Potom sa situácia vyhrotí. Podľa PlanB môžete v novembri očakávať cenu 98 000 dolárov a do konca roka až 135 000 dolárov za mincu.

V dôsledku toho sú bitcoiny stále štyri mesiace od opätovného párovania na svoje historické maximum. Prognóza, ktorá napriek tomu prekonáva niektoré z medvedích modelov, ktoré v súčasnosti kolujú medzi obchodníkmi.

Medzi nimi je aj Josh Rager, ktorý tento týždeň tvrdil, že 64 500 dolárov mohlo byť vrcholom tohto cenového cyklu čo PlanB pri mnohých príležitostiach jasne poprel.

Počkajte, kým neuvidíte môj základný a najlepší scenár! Dobre, a tip: najlepší prípad je 450 000 $ 😎

Kiyosaki čaká na hranicu 24 000 dolárov

Medzitým cez víkend pozorujeme problematické pohyby bitcoinu. Nedeľné minimum bolo 33 337 dolárov a BTC / USD stratili počas dňa 5% a zošrotovali väčšinu z predošlých týždňov.

Z rôznych zdrojov sa ozývajú hlasy volajúce po ďalšom poklese. Robert Kiyosaki, autor knihy „Bohatý otec, chudobný otec“, je ďalším slávnym komentátorom, ktorý si myslí, že cena klesne.

Najväčšia bublina v histórii sveta sa zväčšuje. Prichádza najhorší krach v histórii sveta. Kupujem viac zlata a striebra. Čakám, kedy bitcoin klesne na 24-tisíc. dolárov. Havárie sú najlepším obdobím na zbohatnutie. Dajte pozor.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com, twitter.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár