Brazílsky Burger King predáva psie sušienky pre DOGE

od Martin Tkáč

Podľa správ franšíza Burger King v Brazílii zaviedla nový druh krmiva pre psov s názvom „Dogeppr“. Novým produktom sú cookies pre psov, ktoré je možné zakúpiť zaplatením pomocou Dogecoinu.

Burger King Brazil predstavuje Dogeppr

Franšíza Burger King v Brazílii oznámila, že spoločnosť prijíma platby dogecoinom za svoje nedávno predstavené nové psie sušienky.

Teraz si môžete kúpiť Dogepper za dogecoiny, využite to. Aký je najlepší spôsob platby za produkt zameraný na psy? Samozrejme, dogecoin. hovorí sa v reklame

Ak si chcete kúpiť Dogepper, musí zákazník skontrolovať dostupnosť a potom zvoliť množstvo dogepieces, ktoré si chce kúpiť. Podľa webovej stránky stojí jeden Dogepper tri dogecoiny a ponúkajú tiež zdravé jedlá. Po vyplnení registračného formulára zákazník prevedie DOGE do peňaženky Burger King BK Brazil.

Dogepper je možné dodať prostredníctvom mobilných aplikácií BK Delivery, Ifood, Rappi, Uber Eats a 99 Food podľa dostupnosti. Ak zákazník nemá DOGE, môže si tortu kúpiť za brazílsky real.

Reklama hovorí:

Sušienky, ktoré nesú charakteristiku slávnej príchute BK s grilovaným mäsom, si môžete kúpiť za cenu troch dogecoinov v jednoduchej transakcii: prevod DOGE z peňaženky spotrebiteľa priamo do peňaženky DOGE Burger King.

Výťažok poputuje organizáciám, ktoré sa zaoberajú ochranou zvierat

Podľa BK Brazil spoločnosť použije časť výnosov spoločnosti Dogepper na pomoc mimovládnym organizáciám na ochranu zvierat. Oznámenie BK Brazil vysvetľuje, že franšíza spolupracuje s organizáciou s názvom Petlove. Dogepper sa bude predávať a bude k dispozícii iba obmedzený čas.

Vieme, že užiť si Whoppera sám, v pohodlí domova, nie je pre matku alebo otca domáceho miláčika ľahká úloha. Ale tiež, ako im môžeme vyčítať? Vôňa grilovaného grilovaného mäsa ide ďaleko a dáva psom rozruch.

Okrem propagácie v Brazílii aj oficiálne twitterové účty Burger King twitterujú o meme coinoch. Keď spoločnosť Ax, ktorá sa zaoberá úpravou pánskych výrobkov, vydala sprej na telo s názvom Dogecan, účet spoločnosti Burger King na Twitteri uviedol: „Prosím, povedzte mi, že ste nám nechali dogecan.“

Účet Axe odpovedal Burger Kingovi tým, že ho privedú na rakete. Bol to návrh, že DOGE sa chystá „na Mesiac“.

zdroj: blockchainnes.com, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár