Brave sa integruje s Gemini. Používatelia dostanú novú možnosť výberu BAT

od Martin Tkáč

Prehliadač Brave už od začiatku verí, že užívatelia by mali byť za sledovanie reklám odmeňovaní. Pri použití Brave dostane používateľ za každú reklamu, ktorú vidí, Basic Attention Token (BAT).

Tieto tokeny je možné vrátiť tvorcom obsahu alebo ich uplatniť. Vďaka novej integrácii sa obe tieto činnosti stávajú jednoduchšími. Včera burza dvojčiat Winklevoss – Gemini, oznámila, že odteraz môžu užívatelia vyberať tokeny priamo do peňaženky platformy.

Ako bolo oznámené, môžete buď prepojiť svoj účet Gemini, alebo si vytvoriť nový na webe Brave Rewards. Váš zostatok BAT sa objaví na výmennom účte, ako keby ste ho kúpili na platforme to znamená, že so tokenmi je tiež možné obchodovať.

Brave Rewards už funguje s ďalšími dvoma peňaženkami: Uphold (pre japonských používateľov) a bitFlyer. Okrem toho môžu používatelia stále obchodovať s majetkom pomocou miniaplikácií Binance, Crypto.com, FTX a Gemini.

Brave je stále ďaleko za populárnymi prehliadačmi

Globálny podiel na trhu Brave je ďaleko za prehliadačmi Chrome, Safari, Opera a inými obľúbenými prehliadačmi. Napriek tomu mal do konca minulého roka 20 miliónov používateľov mesačne, a to aj vďaka tomu, že sa považoval za prehliadač vhodný pre kryptomeny a základný nástroj v ekonomike Web 3. V júni spustil súkromný vyhľadávací nástroj a vo februári oznámil svoj zámer vybudovať decentralizovanú burzu.

Dnešná integrácia však neprebehla bez problémov. Mnoho používateľov tvrdí, že po synchronizácii svojich odmien s používateľskou peňaženkou Gemini ich zostatky klesli na 0.

Správca zverejnil výzvu, v ktorej žiada používateľov o trpezlivosť:

Transakcie kvôli vysokému objemu trvajú o niečo dlhšie, ako sa očakávalo. Aktuálne pracujeme na tom, aby všetko fungovalo tak, ako má. Ak medzitým uvidíte v peňaženke 0,0 BAT, neprepadajte panike. Váš BAT nezmizol a všetko sa vráti do normálu.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár