Bol natočený „18 & Over“ film, ktorý je možné sledovať na NFT. Hrali v ňom okrem iných Paris Hilton a Pamela Anderson

Bol natočený „18 & Over“ film, ktorý je možné sledovať na NFT

Pandémia koronavírusu musí mať odraz aj v popkultúre. Čo keby ste to mohli skombinovať s inými dnes populárnymi témami? Napríklad OnlyFans? A ukázať všetko v jednom filme? S týmto nápadom prišli tvorcovia „18 & Over“. Čo dodáva pikantnosti je, že sa rozhodli natočiť nie infantilné psychologické kino a la Patryk Vega, ale krvavý horor. Akoby toho nebolo málo, do toho všetkého je zapletené NFT (koniec koncov, z nejakého dôvodu o tom píšeme!). 

0 komentárov

NEWSLETTER okrypte.sk

Koronavírus, OnlyFans a slasher

Film rozpráva príbeh dievčaťa, ktoré sa po rozpade vzťahu počas pandémie ukryje v divočine. Počas tejto doby streamuje na titulnej platforme, ktorá je inšpirovaná OnlyFans. Všetko to znie ako lacný erotický scenár. Len zrazu niekto vypne elektrinu. A potom sa produkcia stane… slasherom.

Režisérom je Jimmy Giannopoulos. Scenár pripravil spolu s Diomedesom Raulom Bermudezom. Producentom, spolutvorcom a interpretom hlavnej úlohy je zasa Ashley Benson (známa napríklad zo série „Sweet Lies“). Počas premietania však uvidíme aj také osobnosti ako Sky Ferreira, Paris Hilton či Pamela Anderson.

NFT vstupenky

„18 & Over“ sa pravdepodobne nezapíše do dejín kinematografie ako výnimočný film. O tom však píšeme z iného dôvodu. Tvorcovia sa pri jej distribúcii rozhodli nespolupracovať so žiadnou zo streamovacích platforiem. Ak chcete vidieť film, musíte si kúpiť „vstupenku“ vo forme NFT. O to zaujímavejšie je, že dostupných je len 10-tisíc tokenov. Každý za… 263 dolárov.

Nie je známe, či bude hodnota NFT špekulatívna. Bude to skôr nemožné, pretože majitelia tokenov získajú prístup k streamovaniu „18 & Over“ len na dva mesiace. Okrem toho dostanú aj bonusy: rozhovory s tvorcami a pozvanie na hlavnú premiéru v Los Angeles. Po dvoch mesiacoch sa má film dostať na plátna amerických kín. Je možné, že skôr či neskôr sa v ponuke objaví nejaká streamovacia platforma.

Ďalšia vec je, že zaujímavejšie riešenie by bolo nechať v obehu len 10-tisíc vstupeniek NFT a umožnenie investorom obchodovať s tokenmi. Potom by sa film stal akousi legendou a stal by sa produkciou pre vyvolených.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár