Bitcoin stúpa, dnes prekonal hranicu 40 000 USD

od Martin Tkáč

Bitcoin rád prekvapuje. V čase, keď už mnoho mentálne slabších investorov predalo svoje kryptomeny, pretože sa rozhodli, že bublina kryptomeny skončila sa kurz BTC náhle odrazil.

Znamená to pokračovanie býčieho trhu? Hovorí to napríklad Piotr Ostapowicz, známy youtuber, ktorý investuje do kryptomien, alebo Michael Van De Poppe, známy analytik z trhu digitálnych aktív.

Navštívte nás eSHOP! Ďakujem

Navštívte nás eSHOP! Ďakujeme

 

BTC stúpa a láme úroveň 40 000 USD

Aj keď nálada na BTC trhu nebola v posledných dňoch dobrá, investori môžu mať dnes dobrú náladu. Kurz bitcoinu sa odrazil a prelomil úroveň 40 000 dolárov.

Známy youtuber a analytik BTC Piotr Ostapowicz v sérii dnešných tweetov predstavil argumenty, že zvýšenie hodnoty bude pokračovať.

Pozrel sa bližšie na ETH. Ako poznamenal, najväčší hráči držia svoje ETH čo naznačuje, že menší investori sa svojich kryptomien počas nedávneho výpredaja hlavne zbavovali.

Michael Van De Poppe zašiel ešte ďalej, napriek zlej nálade na trhu pripomenul svoje predpovede o cenách hlavných kryptomien. Tvrdí, že ich stále podporuje a naznačuje, že BTC by počas bubliny mohlo dosiahnuť až 450 000 dolárov, napríklad ETH 17 500 dolárov a DOT 350 dolárov.

zdroj: pixabay.com, bitcoin.pl

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár