Bitcoin pokračuje v raste. Plán B predpovedá pokračovanie býčieho trhu

Bitcoin pokračuje v raste. Plán B predpovedá pokračovanie býčieho trhu

0 komentárov

Bitcoin opäť stúpa. V súčasnosti za 1 BTC zaplatíte približne 31 682USD. Znamená to návrat k stabilným ziskom? Jeden slávny analytik hovorí, že teraz je ten správny čas na nákup kryptomien. má pravdu? A prečo si to myslí?

NEWSLETTER okrypte.sk

Bitcoin stúpa

Jeden bitcoin v súčasnosti stojí okolo 31 600 dolárov. To je približne o 3 % viac ako včera a až o 7,5 % viac ako pred týždňom.

Na druhej strane ethereum už stojí 1970 dolárov. To sa následne premieta do nárastu ceny o viac ako 3 % za posledných 24 hodín.

Plán B má dobré správy

Plán B, známy analytik kryptomien, ktorý vytvoril cenový model BTC S2F zdôrazňuje, že teraz môže byť vhodný čas na nákup „lacného“ bitcoinu.

Aj keby bol pôvodný model za 55 000 $ správny a následný model 100 000 $ bol nesprávny, rozdiel je „len“ 2-násobný. Pamätajte, že model S2F bol vytvorený v marci 2019, keď sa bitcoin obchodoval pod 4 000 $. IMO správne predpovedaný 14-násobný nárast (55/4) má väčšiu hodnotu ako 2-násobná chyba v predpovedi (100/55)

– poukázal na plán B vo svojom novom tweete.

Tiež sa domnieva, že nedávny výpredaj BTC sa zdá byť podobný poklesom v rokoch 2015 a 2018/19. Navyše bitcoinový kurz na súčasných úrovniach pripomína minimá tejto doby. Podľa analytika to teda môže naznačovať návrat k vysokým ziskom.

Nálada na trhu je však stále turbulentná. Index strachu a chamtivosti bitcoinu ukázuje iba 16, čo je extrémny strach.


Na druhej strane zlý sentiment na trhu zvyčajne predznamenal obrat trendu: koniec poklesov a príchod nárastov. Je možné, že sme práve v momente, keď sa bitcoin chystá dohnať nedávne straty.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár