Bitcoin opäť pokoril hranicu 50 000 USD

od Martin Tkáč

Bitcoin opäť pokoril hranicu 50 000 USD.

Kurz bitcoinu na 50 000 dolárov

Bitcoin stojí dnes 50 210 dolárov. Je to o 5,5 percenta viac ako včera a o 20 percent viac ako pred 7 dňami.

Tým sa však dobré správy nekončia. Ethereum (ETH) v súčasnosti stojí 3 455 dolárov – o 3,3 percenta viac ako pred 24 hodinami a zhruba o 19 percent viac ako pred týždňom.

Binance coin zasa zaznamenáva 5% nárast ceny v 24-hodinovom meradle a až 30% v 7-dňovom meradle. 1 BNB v súčasnosti stojí 443 dolárov.

Čo hovoria odborníci

Analytici poznamenávajú, že vyššie uvedené je veľmi dobré znamenie.

Michael van de Poppe predtým naznačoval, že záverečný štvrťrok bude veľmi vzostupný. Teraz sa zdá, že jeho prognózy sú potvrdené.

September bol zlý.

Október je skvelý.
November je skvelý.
December je skvelý.

Kúpte si f * cking dip.

PlanB, analytik a tvorca cenového modelu BTC S2F, tiež naznačuje, že je pred nami ďalší rozmach. Podľa jeho názoru na konci tohto roka môžeme na grafe vidieť hodnoty blízke 100 000 USD.

#bitcoin hore a ďalej🚀

Prečo sú bitcoiny drahšie?

Prečo však BTC opäť stúpa? Najskôr sa opäť ukázalo, že vyhrážanie sa čínskym zákazom je len dočasné. Keď sa investori, ktorí sa vypredali skôr, upokojili, pravdepodobne sa rozhodli odkúpiť svoje kryptomeny.

Okrem toho existujú základy trhu: Salvador uznal BTC ako platidlo, zatiaľ čo ostatné krajiny v regióne sa môžu uberať rovnakým smerom. Na pozadí máme stále lepšie údaje o bitcoinovej sieti.

zdroj: decrypt.co, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár