Bitcoin je veľmi dobrá investícia, hovorí Serena Williams

Bitcoin je veľmi dobrá investícia, hovorí Serena Williams

0 komentárov

Jedna z najúspešnejších svetových tenistiek, Serena Williams, uzavrela partnerstvo s aplikáciou Cash, aby ženám umožnila prístup k bitcoinom. Pôvodnú kryptomenu tiež pochválila a označila ju za „super silnú investíciu“.

Williams je býk bitcoinu

Spoločnosť na čele s Jackom Dorseym oznámila partnerstvo s tenisovou hviezdou na konferencii Bitcoin 2022 v Miami. Williams vyjadrila nádej, že táto iniciatíva umožní ženám, ktoré nie sú tak oddané kryptomenovému priemyslu ako muži, prístup k bitcoinovým príležitostiam.

Okrem toho americká atlétka ukázala svoj býčí postoj k primárnej kryptomene. 23-násobná grandslamová víťazka povedala, že najväčšou výhodou BTC je jeho obmedzená zásoba 21 miliónov mincí.

Svet kryptomien sa podľa nej neustále vyvíja, no lídrom tohto vývoja je najmä bitcoin:

„Na bitcoine je zaujímavé, že nebude dostupný vo veľkých množstvách. Rada sa na to pozriem takto a rozhodnem sa: Dobre, toto je super silná investícia, pokiaľ ide o všetky kryptomeny. Vo svete kryptomien sa toho deje veľa a samozrejme si myslím, že bitcoin vedie“.

Stojí za zmienku, že Williams je vydatá za Alexisa Ohaniana, spoluzakladateľ Redditu a zástancom sveta digitálnych aktív. Začiatkom tohto roka jeho spoločnosť vyzbierala 500 miliónov dolárov, aby „zdvojnásobila“ svoje investície do startupov v oblasti kryptomien.

Ohanian už skôr prezradil, že časť svojho majetku investoval do Etherea. V súčasnosti je to podľa neho najperspektívnejší blockchainový protokol.

„Myslím si, že Ethereum má, aspoň na ďalší rok-dva, čo najviac dokázať, alebo aspoň najväčší potenciál ukázať, pretože má veľa zaujímavých aplikácií“.

Serena Williams sa pripojila k BAYC

Tenisová hviezda prvýkrát interagovala s odvetvím kryptomien v januári. Potom sa stala ďalšou celebritou, ktorá si kúpila Bored Ape NFT. Dokonca si zmenila svoj profilový obrázok na Twitteri na opicu, ktorú získala. Vyšlo najavo, že digitálny zberateľský kúsok daroval Williamsovej jej manžel Alexis Ohanian.

Potom komentoval jej príspevok:

„Najprv SerenaPunk, teraz ružová opica, ktorú ste chceli… Uvedomujete si, že odteraz vám budem dávať iba NFT, však?“

Ďalšími známymi ľuďmi, ktorí si predtým kúpili NFT od Bored Ape, sú popová hviezda Madonna, kanadský spevák Justin Bieber a futbalista Neymar.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár