Bitbay Kantor sa vracia s priaznivejšou sadzbou a novinkami pre používateľov

od Martin Tkáč

BitBay je najväčšia digitálna burza v strednej a východnej Európe s takmer miliónom používateľov. Rozhodla sa obnoviť službu Kantor, aby umožnila používateľom BitBay vymieňať si meny FIAT za kryptomeny.

Od 9. augusta 2021 si môžu overení používatelia BitBay vymieňať PLN, EUR, USD a GBP s 0% províziou. Ostatné obľúbené meny budú čoskoro pridané do zoznamu. Výmeny sú bleskurýchle a kurzy patria k najlepším na trhu, vďaka čomu je výmena peňazí BitBay veľmi atraktívnou možnosťou pre výmeny FIAT.

BitBay Kantor bol pôvodne spustený v júli 2018 a okamžite si získal popularitu medzi používateľmi platforiem. BitBay bola prvou burzou kryptomien, ktorá takúto službu ponúkala. Do januára 2020, keď bol projekt pozastavený, bolo dokončených takmer 30 000 transakcií, aby sa ponuka zlepšila a zatraktívnila pre zákazníkov.

Predstavením Kantora späť do produktového portfólia sa BitBay snaží poskytnúť svojim užívateľom ešte viac pohodlia. Odteraz sú na burze BitBay k dispozícii všetky možné konfigurácie trhu, tj. Krypto-kryptomena, krypto-FIAT, FIAT-krypto a FIAT-FIAT.

Výmenu je možné vykonať iba niekoľkými kliknutiami bez opustenia platformy. V kombinácii s jednoduchými a pohodlnými vkladmi a výbermi v EUR, PLN a GBP pomocou debetných a kreditných kariet, ako aj so štandardnými a okamžitými prevodmi, poskytuje BitBay používateľom skutočnú slobodu voľby pri správe ich investícií.

BitBay je najväčšou digitálnou zmenárňou v strednej a východnej Európe s až 125 transakciami za minútu. Spoločnosť bola založená v roku 2014 a jej činnosť je regulovaná Estónskou finančnou spravodajskou jednotkou (FIU). BitBay za posledný mesiac intenzívne rozširuje svoje portfólio a pridáva kryptomeny ako Atari (ATRI), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Enjin coin (ENJ) a Chiliz (CHZ).

zdroj: beincrypto, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár