Binance zmrazuje výbery DOGE

od Martin Tkáč

Binance pozastavuje výbery DOGE. Používatelia burzy sa sťažujú, že platforma im neumožňuje vybrať ich prostriedky.

Binance zmrazuje výbery v DOGE

Po aktualizácii z 10. novembra 2021 sme objavili menší problém s platbami DOGE na Binance.

Binance oznámila v príspevku bez toho, aby špecifikovala o aký „menší problém“ išlo.

V dôsledku toho sme dočasne pozastavili výbery DOGE, kým sa tento problém nevyrieši. Binance aktívne spolupracuje s dizajnérskym tímom DOGE na riešení tohto problému

Zdá sa však, že nedávna aktualizácia spôsobila niektorým používateľom vážne problémy. Títo používatelia tvrdia, že kryptomenová burza najprv umožnila výber ich dogecoinov z platformy a teraz ich žiada o vrátenie týchto prostriedkov. Problém je v tom, že zákazníci už v súčasnosti nemajú tieto dogecoiny na svojich účtoch Binance.

Dôkazom vyššie uvedených informácií sú snímky obrazovky poskytnuté CoinDesk, ktoré portálu zaslali viacerí používatelia Binance. Môžete vidieť, že spoločnosť ich požiadala o vrátenie DOGE na burzu. V opačnom prípade zostane výmenný nárok, výplatná funkcia pre týchto klientov neaktívna. Používatelia nemajú na svojich účtoch Binance ani jeden DOGE.

@binance Čo sa deje?? Za 2 roky som sa Doge sotva dotkol .. @dogecoin @cz_binance

Genéza problému

Vývojári Dogecoinu teraz na Twitteri dali jasne najavo, že výberové transakcie sa javia ako po sebe idúce pokusy o vykonanie požadovaných transakcií pred rokmi, ktoré sa „uviazli“ na webe kvôli „nedostatočným poplatkom“.

Zdá sa, že aktualizácia siete Dogecoin, ktorá sa začala pred niekoľkými dňami, reštartovala staré transakcie spred rokov. Na aktualizačnej stránke github sa uvádza, že sa tým dokončilo „nové odporúčanie minimálneho poplatku“ pre všetkých účastníkov v sieti. Vývojári DOGE preto veria, že zastavené obchody sa zdajú byť opakované, aj keď používatelia už nevlastnia súvisiace mince.

Vývojári dogecoinu uviedli, že sa pokúsili spolupracovať s Binance, keď mala burza po prvýkrát, pred viac ako rokom problém s „pozastavením transakcie“. Dodali, že „neboli informovaní, aby Binance postupovala“ podľa ich pokynov, čo mohlo pomôcť vyriešiť problém.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár