Binance vytvára VIP platformu Binance Institutional

od Simona

Kryptomenová burza Binance spúšťa svoju novú platformu pre VIP používateľov a inštitucionálnych investorov s názvom „Binance Institutional“. Toto je spôsob, ako spoločnosť zlepší svoju zákaznícku stratégiu väčším kapitálom.

NEWSLETTER okrypte.sk

Binance Institutional

Binance prostredníctvom tweetu oznámila, že sa rozhodla spustiť toto konkrétne riešenie po „úsilí zlepšiť svoju ponuku a inštitucionálne služby“.

VIP program predstavuje funkcie, ako je odmeňovanie používateľov viacerými zľavami a inými výhodami, ktoré tiež pomôžu zvýšiť objem ich obchodovania na burze.

Táto VIP služba ponúka celý rad atribútov, ako sú obchodné služby zamerané na inštitúcie a jednotlivcov s vysokým čistým majetkom, rodinné kancelárie, hedžové fondy, spoločnosti spravujúce aktíva, ako aj ťažiarov kryptomien. Služby sú prispôsobené aj potrebám rôznych inštitúcií.

Funkcie „novej“ Binance

Binance Institutional je pokus o modernizáciu služieb ponúkaných inštitúciám. Kryptomenová burza ich oslovila s ponukou, ktorá zahŕňa správcov aktív, korporácie, poskytovateľov likvidity, ale aj obchodné spoločnosti.

Nová verzia platformy spomínaná v blogovom príspevku ponúkne aj služby správy a ukladania majetku. Chýbať nebude ani sprostredkovateľský program a program likvidity. Nová služba tiež poskytuje produkty a služby inštitucionálnej kvality, ktoré zahŕňajú transakčné riešenia, produkty generujúce viac výnosov, profesionálne ponuky s údajmi a výkazníctvom.

Binance Institutional

Akcie počas medvedieho trhu

Napriek nedávnemu krachu kryptomenová burza ukázala plány na rozšírenie rozsahu svojich služieb. Spoločnosti sa tiež podarilo prekonať ťažké časy bez zníženia nákladov na podnikanie vrátane prepúšťania zamestnancov.

Burza zároveň oznámila, že plánuje zvýšiť investície do získavania nových odborníkov. Kryptomenová burza, ktorej od začiatku šéfuje CZ, je objemovo najväčšia svetová platforma tohto typu s ročným obratom 7,7 bilióna dolárov a 90 miliónmi registrovaných používateľov.

Spoločnosť sa navyše stále veľmi razantne presadzuje. Nedávno napríklad oznámila spoluprácu so špičkovým futbalistom a podpísala partnerskú zmluvu s Cristianom Ronaldom. Všetko na podporu nekonvertibilných tokenov (NFT).

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár